Valdība gatavojas pasniegt ”kurvīti” TeliaSonera LMT un Lattelecom darījumā

1 komentārs

Divi no lielākajiem un vērtīgākajiem valstij piederošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Lattelecom un LMT, visticamāk, netiks apvienoti vai pārdoti. Pēc šonedēļas tikšanās ar abu kompāniju vadītajiem, skepsi pret šādu nepieciešamību saglabāja premjerministrs Māris Kučinskis.

Koalīcijas politiķiem ir bažas, ka pēc darījuma ar Skandināvijas telekomunikāciju milzi Telia Sonera, valsts pazaudēs kontroli uzņēmumos, turklāt nav redzami ieguvumi.

Divi no lielākajiem un vērtīgākajiem valstij piederošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Lattelecom un LMT, visticamāk, netiks apvienoti vai pārdoti. Pēc šonedēļas tikšanās ar abu kompāniju vadītajiem, skepsi pret šādu nepieciešamību saglabāja Kučinskis. Koalīcijas politiķiem ir bažas, ka pēc darījuma ar Skandināvijas telekomunikāciju milzi Telia Sonera, valsts pazaudēs kontroli uzņēmumos, turklāt nav redzami ieguvumi patērētājiem.

Jaunā valdība lēmumu, ko darīt ar Lattelecom un LMT aktīviem, kuru kopvērtība tiek lēst ap miljardu, gatavojas pieņemt nākamnedēļ. Premjera birojā informē, ka Kučinskis šonedēļ tikās ar Lattelecom šefu Juri Gulbi, kas iestājas par darījumu ar zviedru TeliaSonera un LMT vadītāju Juri Bindi, kas ir kategoriski pret apvienošanu.

Tā, ka valstij nav līdzekļu, lai iegādātos kompānijas, kas ir otrs TeliaSonera piedāvātais risinājums, vienīgā atlikusī iespēja ir uzņēmumu apvienošana. Taču šādā gadījumā Teali Sonera vēlas no iegūt kontroli jaunajā uzņēmuma, pret ko kategoriski noskaņoti politķi Nacionālaja apvienība un Vienotība.

Foto:

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl