Vairākos “Rimi” veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti

1 komentārs
Vairākos “Rimi” veikalos pieejami Covid-19 eksprestesta komplekti
PUBLICITĀTES FOTO

Lai mudinātu pievērst uzmanību savai veselībai un mazinātu vīrusa izplatību, no 19. jūlija 18 Rimi veikalos Rīgā, Pierīgā, Ogrē, Siguldā, Jelgavā un Ventspilī varēs iegādāties Sars-Cov-2 antigēna ātrā testa kartītes, kas ļaus ikvienam mājas apstākļos pārliecināties, vai aizdomas par saslimšanu ar Covid-19 ir pamatotas, informēja mazumtirgotāja “Rimi Latvia” pārstāvji.

“Boson Biotech” ātrais tests, ko sertificējusi Eiropas Savienība un apstiprinājusi Zāļu valsts aģentūra, tiek veikts, izmantojot deguna priekšējo uztriepju paraugus. Sajūtot Covid-19 galvenos simptomus – drudzi, nogurumu, sausu klepu, arī deguna aizlikumu vai tecēšanu, rīkles iekaisumu, muskuļu sāpes vai caureju vai nonākot saskarē ar Covid-19 pacientu, ikviens var mājas apstākļos veikt šādu eskprestestu un 15 līdz 20 minūšu laikā iegūt provizorisku rezultātu, lai noskaidrotu, vai ir pamats aizdomām par saslimšanu ar Covid-19.

“Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers

“Jau vairāk nekā gadu esam reaģējuši uz pandēmijas sekām, pielāgojušies un centušies apturēt pandēmijas izplatību, piemēram, konsultējoties ar Slimību profilakses un kontroles centru par visdrošākajiem risinājumiem mūsu veikalos saistībā ar epidemioloģiskajiem noteikumiem valstī. Ar Covid-19 eksprestestu ieviešanu veikalos Rimi sper nākamo soli, lai ne tikai reaģētu, bet proaktīvi veicinātu slimības izplatības samazināšanu, mudinot mūsu pircējus būt atbildīgiem un šaubu gadījumos pārliecināties par savu veselības stāvokli, pirms satikties ar citiem cilvēkiem vai doties uz darbu.”

Testam pievienota detalizēta instrukcija, kā arī atbildes uz lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas tā lietošanu padara vienkāršu, ērtu un drošu. Testu drīkst izmantot jebkurā vecumā, bet galvenokārt tas ieteicams 14 līdz 90 gadu veciem lietotājiem. Bērniem, kas jaunāki par 14 gadiem, testa veikšanai obligāta ir pieaugušo palīdzība.

Šleiers gan uzsvēra, ka attiecīgo testu nedrīkst izmantot kā vienīgo pamatojumu Covid-19  diagnozes apstiprināšanai vai izslēgšanai. Ja tests uzrāda pozitīvu rezultātu vai negatīva rezultāta gadījumā aizdomas par Covid-19 nemazinās, jāsazinās ar savu ģimenes ārstu vai tuvāko medicīnas iestādi pilnas diagnozes saņemšanai un pareizās rīcības noskaidrošanai.

Testus varēs iegādāties “Rimi” veikalos Rīgas tirdzniecības centros “Aleja”, “Alfa”, “Damme”, “Mols”, “Olympia”, “Origo”, “Ozols”, “Spice”, kā arī “Rimi” veikalos Rīgā, Pulkveža ielā 33a, Stirnu ielā 26 un Krišjāņa Valdemāra ielā 112. Testus būs iespējams iegādāties arī “Rimi” veikalos Dreiliņos esošajā tirdzniecības centrā “Sāga”, Siguldā, Strēlnieku ielā 2, Ventspilī, tirdzniecības centrā “Tobago”, Jelgavā, tirdzniecības centrā “Vivo”, Mārupes “Rimi”, kā arī “Rimi” veikalos Ogrē, Rīgas ielā 33 un Ādažu tirdzniecības centrā “Apelsīns”.

Viena Covid-19 eksprestesta komplekta cena būs 6,39 eiro.

1 komentārs