Vairāki uzņēmumi ārkārtējā situācijā piedāvā darba iespējas Latvijas iedzīvotājiem

1 komentārs
Vairāki uzņēmumi ārkārtējā situācijā piedāvā darba iespējas Latvijas iedzīvotājiem
PUBLICITĀTES FOTO

Vairāki uzņēmumi ārkārtas situācijas laikā piedāvā darba iespējas Latvijas iedzīvotājiem, Skaties.lv informēja uzņēmumu pārstāvji.

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “DPD Latvija” līdz ar sūtījumu apjomu pieaugumu aicina pievienoties uzņēmuma komandai ikvienu interesentu, īpaši tos iedzīvotājus, kas pandēmijas laikā Covid-19 ierobežojumu dēļ ir bijuši spiesti doties dīkstāvē vai pārtraukt savu līdzšinējo darbību. “DPD Latvija sniedz iespēju krīzē vissmagāk cietušo nozaru darbiniekiem rast iespēju turpināt darbu un pat atklāt jaunas karjeras iespējas,” norāda uzņēmumā.

“DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs Jānis Grants skaidro, ka, ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, uzņēmums pieļauj būtisku sūtījumu apjoma pieaugumu ārkārtējās situācijas laikā, līdz ar to jau laikus plāno darbaspēka resursu paplašināšanu, lai varētu nodrošināt savlaicīgu sūtījumu piegādi. Lai nodrošinātu augošos sūtījumu apjomus, kompānija investējusi “DPD Pick up” paku skapju tīkla paplašināšanā Latvijā, kā arī par 70% palielinājusi darbinieku skaitu, radot jaunas darba vietas. “Iedzīvotājiem arvien vairāk novērtējot e-komercijas priekšrocības, sūtījumu apjoms turpina augt, īpaši to var novērot pastiprinoties pandēmijas ierobežojumiem, tajā skaitā, ārkārtējās situācijas laikā, kad iepirkšanās klātienē daudzviet ir liegta. Ņemot vērā, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ, daļa iedzīvotāju ir spiesti doties dīkstāvē vai paliek bez darba, mēs aicinām pievienoties “DPD Latvija” komandai, tādējādi radot iespēju cilvēkiem turpināt strādāt,” saka grants.

“DPD Latvija” piedāvā vairākas darba vakances Rīgā un citviet Latvijā – darbam visā Latvijā nepieciešami sūtījumu piegādes kurjeri, noliktavas un sūtījumu šķirošanas termināla darbinieki Rīgā, kā arī klientu apkalpošanas konsultanti. Obligāta prasība visiem kandidātiem ir digitāls Covid-19 sertifikāts, kas apliecina pilnu vakcinācijas kursu vai Covid-19 pārslimošanas faktu.

Spītējot saspringumam saistībā ar Covid-19 izplatību valstī, arī tehnoloģiju un izklaides uzņēmums “Evolution Latvia” līdz šā gada beigām aicina darbā 400 jaunus darbiniekus. Pēc kompānijas personāla pārvaldes vadītājas Sanitas Kļaviņas teiktā, uzņēmums līdz šim ir spējis veiksmīgi pielāgoties Covid-19 radītājiem izaicinājumiem ar dažādu tehnoloģiju palīdzību, tāpēc turpina stabilu izaugsmi un meklē papildspēkus.

Arī loģistikas nozares uzņēmums “Omniva” norāda, ka, prognozējot sūtījumu apmēru ārkārtējās situācijas laikā palielināšanos no 35% līdz pat 50%, “Omniva” izlēmusi nodrošināt darba nepārtrauktību un maksimāli ātru sūtījumu piegādi Latvijā. Tādēļ sakārtojusi visus procesus tā, lai vismaz 90% sūtījumu Latvijas robežās tiktu piegādāti jau nākamajā dienā. Jau kopš vasaras “Omniva” ir strādājusi arī pie darbaspēka un sūtījumu izņemšanas vietu kapacitātes palielināšanas.

“Tā kā esošo ierobežojumu laiku šobrīd ir grūti prognozēt, “Omniva” ir atvērusi vēl papildu vakances un aicina dīkstāvē esošo profesiju pārstāvjus ar sadarbspējīgu sertifikātu šajā laikā pieteikties labi atalgotam darbam kurjeru un šķirotāju amatos, veidojot abpusēji izdevīgu sadarbību,” norāda uzņēmumā.

1 komentārs