Komentāri

Uzņēmēj, sakārto papīrus! Ar šādu saukli pie uzņēmējiem šodien vēršas Uzņēmumu reģistrs, jo izrādās, ka lielākā daļa uzņēmumu nav ņēmuši vērā to, ka Latvijā jau vairāk nekā gadu nav latu, bet ir eiro.

Uzņēmumu reģistrs norāda, ka lielai daļai uzņēmumu pamatkapitāls joprojām ir noformēts latos, nevis eiro, un likuma prasības to mainīt patlaban tiek pildītas kūtri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan Latvija uz eiro pārgājusi pirms vairāk nekā gada, tikai 13% sabiedrību ar ierobežotu atbildību Uzņēmumu reģistrā veikušas izmaiņas dokumentos.

Vissliktākie rādītāji ir uzņēmumiem ar vienu īpašnieku. Tieši tāpēc viņiem procesu paredzēts būtiski vienkāršot. Tā dzīve tikšot atvieglota 80% uzņēmumu.

Tiem, kuri prasības nepildīs, var draudēt pat darbības izbeigšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl