Uzņēmuma “Reddit” vērtība sasniedz 10 miljardus ASV dolāru

0 Komentāru
Uzņēmuma “Reddit” vērtība sasniedz 10 miljardus ASV dolāru
REUTERS/SCANPIX

Kompānija “Reddit”, kas sevi pasludinājusi par “interneta pirmo lapu” šodien, 12.augustā nākusi klajā ar apgalvojumu, ka tagad tā tiek novērtēta vairāk nekā desmit miljardu ASV dolāru apmērā.

Uzņēmums aktīvi turpina veidot savu tēlu un biznesu – tiek likvidētas rasistiskas, maldinošas un citādi pretrunīgas kopienas. Tas viss tiek darīts ar nolūku, jo kompānija plānot tuvākajā nākotnē pāriet uz publisku darbību.

“Mēs joprojām plānojam kļūst publiski, bet mums vēl nav izstrādāta konkrēta laika līnija. Visām labām kompānijām būtu jākļūst publiskām brīdī, kad tas ir iespējams,” laikrakstam “The New York Times” skaidro “Reddit” dibinātājs Stīvs Hufmans.

Uzņēmums jau šī gada sākumā paaugstināja finansējumu par 250 miljoniem ASV dolāru.

“Reddit” lielāko daļu ieņēmumu saņem no reklāmām, kas tiek izvietotas viņu mājaslapā. Kaut arī kompāniju nevar pielīdzināt tādiem interneta gigantiem kā “Facebook” vai “Google”, arī “Reddit” sāk uzņemt “apgriezienus” un attīstīties.

Kompānija atklāj, ka 100 miljonus ASV dolāru 2021.gada pirmajā ceturksnī saņēmusi vien no reklāmu izvietošanas, kas ir par 192% vairāk nekā gadu iepriekš. Salīdzinājumam, “Google” šī gada otrajā ceturksnī no “Youtube” un “meklētājā” izvietotajām reklāmām saņēma gandrīz 62 miljardus ASV dolāru.

“Reddit” šobrīd dienā izmanto aptuveni 52 miljoni cilvēku, savukārt, “Facebook” tie ir 1,85 miljardi skatītāju. Šī gada sākumā uzņēmums atklāja, ka plāno palielināt savu darbinieku skaitu līdz 1400.

Hufmans atklāja, ka lielāka daļa finanšu resursu tiks ieguldīti mājaslapas uzlabošanā, padarot to lietotājiem vienkāršāku, kā arī uzņēmuma popularizēšanā arvien plašāk pasaulē.

0 Komentāru