Uzņēmēji maksā nodoļu parādus aiz bailēm, secinājis VID

Komentāri

Bailēs no personiskās atbildības par nodokļu parādiem uzņēmēji šogad divreiz aktīvāk labprātīgi vienojas par parādu samaksu, vēsta LNT Ziņas.

Ja pērnā gada nogalē vidēji ik mēnesi ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) vienošanos par nodokļu parādu samaksu noslēdza nepilni 100 uzņēmumi, tad šogad piecos mēnešos gandrīz tūkstotis uzņēmumu solījuši noteiktā laikā atmaksāt 11,5 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VID cer, ka šāda uzņēmēju aktivitāte saistīta ar šogad spēkā esošo normu, ka valdes locekļiem par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem būs jāatbild ar savu personisko mantu.

“Mūsu galvenais mērķis ir nevis tas, ko varētu sasniegt, viņu piemērojot, bet tas, ko sagaidījām no šīs normas rašanās kā tādas, no normas iekļaušanas parādīšanās, mēs sagaidām to preventīvo efektu,” teic VID Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes direktora vietniece Santa Garanča.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl