Komentāri

Kādam uzņēmējam Armandam no viņa koku plantācijas nozagti divi simti egļu, ko viņš bija cerējis tirgot pirms Ziemassvētkiem. Turklāt viņa lolotos kokus zagļi nocirtuši jau otro gadu pēc kārtas.

Visas nozagtās egles bijušas 1 – 1,5 metrus augstas, un jau sagatavotas ērtai nociršanai.  Turklāt šīe kociņi ir tā dēvētās “formētās egles” – ar apcirptiem zariņiem un galotnīti. Šādas egle tirgū esot ļoti viegli atpazīt, saka apzagtais Armands, kurš jau vairākus gadus darbojas egļu biznesā. Viņš nodarītos zaudējumus lēš aptuveni pusotra tūkstoša eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pērn no Armanda plantācijas tika nozagtas 20 – 30 trīsmetrīgas egles.

Zagļi šoreiz esot bijuši gana nekaunīgi, un viņus no zādzības nav atturējis arī tas, ka gan saimnieka Armanda, gan viņa kaimiņa mājā bijusi iedegta gaisma. Armands norāda, ka naktī neko aizdomīgu plantācijā neesot manījis.

Egļu audzētājs uzskata, ka, visticamāk, nozagtos kociņus ļaundari centīsies pārdot uzpircējiem.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl