Uzņēmējai izkrāpj fitnesa batutus un izliek no īres telpām

Komentāri

Uzņēmēja Vita Taube par lielu naudas summu Tallinas ielā atvērusi pirmo batutu studiju Rīgā. Taču pēc piecu mēnešu darba, iepriekš nebrīdinot, telpu īpašnieks nomainījis slēdzeni un signalizāciju, taču dārgie batuti ir palikuši telpās.

”Astoņos no rīta, kad administratore atnāca uz darbu, viņai priekšā jau bija telpu īpašnieki. Viņi pateica, ka administratorei tiek dotas piecas minūtes laika, lai aizietu prom, jo viņi lauž ar mums un nomaina slēdzenes un signalizācijas kodus. Visi divdesmit batuti tagad ir ieslēgti iekšā, un jaunie nomnieki tos atsakās atdot,” stāsta uzņēmēja Vita Taube.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās tikai trīs dienas pēc tam, kad Vitas batutu studija izlikta laukā, tur atvērta jauna fitnesa studija, kas tagad pilnībā izmanto Vitas inventāru.

Jaunā “uzņēmuma” priekšgalā ir Vitas bijusī darbiniece, kas Vitas batutu studijā nostrādāja divas trīs nedēļas. Nejauši Vita uzzinājusi, ka šī darbiniece plāno veikt krāpšanas shēmu. Darbiniece bija uz baltas papīra lapas dabūjusi Vitas parakstu. Vita esot neapdomīgi, uzticoties saviem darbiniekiem, parakstījusi kādu pilnvaru. Vēlāk Vita uzzinājusi, ka šo pilnvaru plānots izmantot, lai izkrāptu Vitai piederošos batutus, stāsta batutu īpašniece.

Jaunās studijas īpašniece ir kāda Helēna Marija Rozebaha. ”Man netika samaksāta alga un tika parakstīta vienošanās, ka pusi algas viņa atmaksā ar batutiem. Otru pusi – skaidrā naudā,” tā stāsta krāpniece. ”Batuti ir, bet otra puse naudas joprojām nav atdota. No telpām viņu izmeta par to, ka viņa nemaksāja. Telpas ieguvām mēs un atvērām savu studiju,” apgalvo sieviete, kas tagad saimnieko telpās. Uzņēmēja Vita stāsta, ka tie esot meli

Vai iespējams atrisināt šo situāciju, skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl