Komentāri
Uzmini nu! Latvijas un Krievijas iedzīvotājiem ir kas kopīgs, liecina pētījums
Foto avots: Pobeda

Latvijas un Krievijas iedzīvotāju gaume šokolādes izvēlē lielā mērā sakrīt. Pircēji abās valstīs izvēlas rūgto šokolādi, šokolādes-vafeļu konfektes, trifeles un veselīgu šokolādi bez cukura, – apkopojot tirdzniecības izmēģinājuma perioda rezultātus Latvijas tirgū, noskaidrojusi konditorejas fabrika Pobeda.

Izmēģinājuma perioda rezultāti rāda, ka pieprasītāko Pobeda produktu TOP5 Latvijā iekļuvuši kvalitatīvākie un dārgākie fabrikas zīmoli. Pirmajā un otrajā vietā – rūgtā šokolāde (72% kakao) un šokolāde bez cukura ar stēviju un inulīnu. Tāpat populāras ir godalgotās konfektes iepakojumos Trifeles, vafeļu konfektes Miški v ļesu (Мишки в лесу) un Ptica sčastja (Птица счастья).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP5 veido apmēram 38% no visa Pobeda pārdošanas apjoma Latvijas tirgū 2015. gadā. Kopā izmēģinājuma periodā realizētas 150 000 produkcijas vienības.

Krievijas un Latvijas patērētāju izvēle

Krievija Latvija
1. Rūgtā šokolāde 72% kakao Rūgtā šokolāde 72% kakao
2. Vafeļu konfektes “Miški v ļesu” Rūgtā šokolāde 72% kakao bez cukura
3. Šokolādes kupolveida konfektes
“Miški v ļesu”
Konfektes “Trifeles”
4. Rūgtā šokolāde 72% kakao bez cukura Vafeļu konfektes “Ptica sčastja”
5. Deserta šokolāde Vafeļu konfektes “Miški v ļesu”

Jau ziņojām, ka 2016. gada 17. februārī Latvijā, Ventspils brīvostas teritorijā, darbu sāka Krievijas konditorejas fabrikas Pobeda filiāle fabrika Pobeda Confectionery. Vēl pirms tam, 2015. gada vidū, Latvijā sākta ražotāja produkcijas izmēģinājuma pārdošana, lai noskaidrotu vietējo pircēju vēlmes.

Pēc fabrikas atklāšanas Ventspilī produkcijas piegādes Latvijas veikalos pieaugušas par 28%.

Ventspils fabrikas jauda pirmajos darba gados būs 10 tūkst. šokolādes tonnas ik gadu. 70% produkcijas tiek eksportēti uz ES valstīm, ASV, Dienvidameriku un Tuvajiem Austrumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl