“TVPlay Home” veic nozīmīgus pakalpojuma uzlabojumus, ieviešot jaunas funkcionalitātes

0 Komentāru
“TVPlay Home” veic nozīmīgus pakalpojuma uzlabojumus, ieviešot jaunas funkcionalitātes
TVPLAY HOME

Viens no vadošajiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs “TVPlay Home” pēc 2018. gadā ieviestā jaunā zīmola, trešdien iepazīstina klientus ar jauniem pakalpojumiem un funkcionalitātēm.

Tās būs pielāgotas mūsdienu TV skatītāju dažādajiem paradumiem un nodrošinās iespēju skatīties TV un video saturu vēl ērtāk. Starp tiem arī tādas funkcijas, kas ļaus skatītājam kontrolēt pārraides ierakstu, atklāt jaunas TV arhīva funkcijas, iepazīt plašu filmu, seriālu un TV šovu klāstu videotēkā, kā arī lietot bezlimita mobilo internetu kopā ar “TVPlay Home” TV pakalpojumu.

“Pagājušajā gada laikā esam īstenojuši vairākas izmaiņas, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un klientu pieredzi. Galvenokārt investējām tehniskā nodrošinājuma uzlabošanā, veicot gan infrastruktūras pielāgošanu interaktīvajai televīzijai ar jaunajām funkcijām, gan atjaunojot klientu tehniskās iekārtas – lielākajai daļai klientu tika nomainīti esošie uz jauniem augstas kvalitātes (HD) dekoderiem. Lielu uzmanību pievērsām arī jaunu pakalpojumu attīstīšanā. Paveiktais ir kļuvis par pamatu mūsu mērķa īstenošanai – nodrošināt klientiem jaunās paaudzes televīziju, kas sniegs arvien labāku skatīšanās pieredzi un dažādību satura patērēšanā”, skaidro Aleksandra Baranova, “TVPlay Home” vadītāja Latvijā.

Viena no funkcijām, kas tagad tiek nodrošināta klientiem ir TV arhīva funkcija. Arhīvs ļauj atkārtoti noskatīties iemīļotos raidījumus, filmas, sporta notikumus un citas pārraides, kas demonstrēti televīzijas kanālos līdz pat septiņām dienām. Skatītājs var arī ērti iepauzēt un patīt atpakaļ savu skatīto pārraidi, lai atkārtoti noskatītos redzēto mirkli.

Lai nodrošinātu vēl plašāku video satura piekļuvi, esam izveidojuši bezmaksas videotēku esošajiem klientiem. Tajā ir apvienots labāko filmu, Latvijā veidoto TV šovu, seriālu saturs, ko var skatīties sev ērtā laikā. Nākotnē plānojam piedāvāt arī maksas servisu, nodrošinot piekļuvi premium saturam – populārākajām pasaules filmām un seriāliem.

“TVPlay Home” saviem klientiem tagad piedāvā arī bezlimita mobilo internetu. Kā norāda A. Baranova, daudzas no šobrīd esošajām un nākotnē plānotajām funkcijām, kas tiek piedāvātas klientiem, būs pieejamas lietojot internetu. Tādēļ uzņēmums ir nolēmis saviem pakalpojumiem jau tagad pievienot neierobežota interneta pieejamību. Jaunie pakalpojumi un funkcijas ir apvienotas četrās televīzijas pakalpojumu pakās, sniedzot klientam iespēju izvēlēties savām vēlmēm piemērotāko.

“TVPlay Home” ir viens no vadošajiem televīzijas pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs, kas piedāvā plašu TV satura formātu izvēli, nodrošinot augstas kvalitātes izklaides saturu, kas ir pielāgots katra ģimenes locekļa vēlmēm. “TVPlay Home” pakalpojumi ir pieejami gan televizoros, gan viedierīcēs.

0 Komentāru