Tuvāko mēnešu laikā Rīgas lidosta cels cenas lidsabiedrībām

Komentāri

Tuvāko mēnešu laikā lidosta Rīga paaugstinās cenas lidsabiedrībām. Pieaugums būs par aptuveni trim četriem eiro par pasažieri, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina lidostas valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš.

Viņš pieļāva, ka līdz ar to arī aviobiļešu cenas varētu nedaudz kāpt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

A.Liepiņš arī izteica cerību, ka lidostai izdosies vienoties ar Ryanair un kompānija turpinās lidot no Rīgas arī pēc marta, kad beigsies tagadējais līgums. Tomēr viņam neesot “100% pārliecības”, ka vienošanās notiks.

 

Ryanair patlaban ir izsludinājusi vasaras sezonu lidostā Rīga, un tas ir pozitīvs signāls, sacīja A. Liepiņš.

Jau ziņojām, ka zemo cenu lidsabiedrība Ryanair vēl nav noslēgusi jaunu līgumu ar Rīgas lidostu un no marta var arī no Rīgas aiziet, ņemot vērā šīs lidsabiedrības visai neordināros lēmumus arī citās lidostās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl