Tirdzniecības parks “Alfa” svin spāru svētkus; kopējā platība sasniegs 100 000 kvadrātmetrus

0 Komentāru
Tirdzniecības parks “Alfa” svin spāru svētkus; kopējā platība sasniegs 100 000 kvadrātmetrus
SKATIES

Piektdien tā dēvētos spāru svētkus svin tirdzniecības parka “Alfa” jaunā piebūve, tādējādi kopējā tirdzniecības centra platība jau sasniegusi 100 000 m².

Pērnā gada nogalē ekspluatācijā nodota jaunā autostāvvieta, kurā papildus izveidotas 500 jaunas novietnes, palielinot kopumā to skaitu līdz 1660. Ieskaitot šo apmeklētājiem pieejamo objektu un topošo piebūvi, tirdzniecības iestādes platība tikšot palielināta par 30 000 m².

Paplašināšanās projekts paredz jaunu trīsstāvu piebūvi ar gandrīz 6500 m² plašu restorānu zonu augšstāvā. Trešajā stāvā būs arī bērnu izklaižu zonas iespējas un sporta un fitnesa zāle. Savukārt jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti apģērbu veikali. Par jaunās piebūves “odziņu” kļūšot īpašais jumts, caur kura stikloto segumu saules stari ielauzīsies visā tirdzniecības centrā.

“Esam ļoti lepni par līdz šim paveikto. Celtnieki, būvuzraugi un projektētāji ir paveikuši patiesi izcilu darbu, un man prieks, ka šodien varam kopīgi svinēt spāru svētkus tirdzniecības parka “Alfa” jaunajai un plašajai piebūvei. Un, jā – būsim lepni nostiprināt t/p “Alfa” kā Latvijas tirdzniecības centru līdera pozīcijas!” atzīst “Linstow Center Management”, kas ir “Galactico” tirdzniecības centru attīstītājs, valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

“Alfas” saimniekiem nākotnē esot arī plāns renovēt arī esošo tirdzniecības parka daļu un izveidot vienlaidu savienojumu ar jauno piebūvi.

0 Komentāru