Tirdzniecības parka “Alfa” paplašināšanas darbi nodoti ekspluatācijā

2 komentāri
Tirdzniecības parka “Alfa” paplašināšanas darbi nodoti ekspluatācijā
PUBLICITĀTES FOTO

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) pieņēmis ekspluatācijā tirdzniecības parka “Alfa” paplašināšanas darbus, tādējādi apliecinot veikto darbu kvalitāti.

Kā portālu Skaties.lv informē tirdzniecības parka attīstītājs un nekustamo īpašumu apsaimniekotājs SIA “Linstow Center Management”, attīstības ieceres ietvaros uzbūvētas divas jaunas ēkas, kā arī pārbūvēta un labiekārtota tirdzniecības centram piegulošā teritorija.

Realizējot paplašināšanas ieceri, tirdzniecības centra kopējā platība, iekļaujot arī daudzstāvu un pazemes autostāvvietas, no 99 000 kvadrātmetriem palielināta līdz 154 000 kvadrātmetriem, – no tiem 71 000 kvadrātmetri atvēlēti nomnieku vajadzībām.

Līdz ar šo darbu noslēgumu “Alfa” atgūst Latvijā lielākā tirdzniecības centra titulu, apmeklētājiem nodrošinot 210 dažādu nomnieku sniegtos pakalpojumus un autostāvvietu ietilpību 1750 spēkratiem.

Tirdzniecības parka būvniecības darbus veica būvkompānija “Merks”, savukārt būvniecības tehnisko uzraudzību nodrošināja uzņēmums “Forma 2”.

Iepriekš jau vēstīts, ka paplašinātais tirdzniecības parks “Alfa” tiks atklāts 5. septembrī, plkst.14.00. 

Lasi vēlPirmais ieskats paplašinātajā tirdzniecības parkā ”Alfa”