Tirdzniecības parka “Alfa” jaunbūvi atklās septembra sākumā

0 Komentāru
Tirdzniecības parka “Alfa” jaunbūvi atklās septembra sākumā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Pēc divu gadu būvniecības 5. septembrī tiks atklāts paplašinātais tirdzniecības parks “Alfa”, kas pēc tirdzniecības platībām būs lielākā iepirkšanās un izklaides vieta Latvijā.

Ieguldot 55 miljonus eiro, tirdzniecības parka jaunajā piebūvē izvietosies vairāk nekā 200 veikalu, ēdināšanas un izklaides uzņēmumi, to vidū arī jauni zīmoli. Kopējās tirdzniecības platības sasniegs 71 000 un, tas ir krietni vairāk nekā pašreizējam konkurentam “Akropolei”, kas atklāta pirms pieciem mēnešiem.

“Alfa” mainīs arī savu zīmolu. Uzņēmumā atzina, ka pēdējā laikā “Alfā” bija mazinājusies klientu plūsma, tomēr pagaidām esot grūti noteikt, vai tas bijis paplašināšanās darbu vai jaunatvērtā konkurenta – “Akropoles” – dēļ. Pēc “Alfas” attīstītāja pārstāvja teiktā, plašākas telpas ļaus tirgotājiem izveidot daudz lielākus veikalus un “Alfai” atgūt arī tirgus pozīcijas.

“Nav kaut kāda bruņošanās sacensība par lielāko izmēru, bet vienkārši tas izmērs ļauj izvietot pilnu preču klāstu. Mums ir jauns līgums ar spēļu laukumu operatoru, tie ir cilvēki, kas partneri un īpašnieki “Aerodium” projektam, līdz ar to es domāju, ka bērnu izklaides daļa arī būs pilnīgi jaunā līmenī, un mēs paši ar nepacietību gaidām, kas tieši tur būs. Mēs ar pārliecību atgriežamies numur viens pozīcijā tirgū ne tikai izmēra kvadrātmetru ziņā, bet arī satura ziņā,” norāda “Linstow Center Management” valdes loceklis Māris Budļevskis.

Tā kā paplašinātajā tirdzniecības centrā daži veikali kļūs lielāki, mainīsies to atrašanās vietas, bet to bijušajās telpās nāks citi tirgotāji. Šīs un citas pārmaiņas vēl turpināsies līdz gada beigām.

0 Komentāru