Tirdzniecības centrā “Origo” jau oktobrī atklās sporta klubu “GYM!”; investīcijas pārsniedz miljons eiro

Pievienot komentāru
Tirdzniecības centrā “Origo” jau oktobrī atklās sporta klubu “GYM!”; investīcijas pārsniedz miljons eiro

“MyFitness” grupas meitas uzņēmuma zemo cenu sporta klubu tīklu “Gym!” izveidē tirdzniecības centra “Origo” atjaunotajā daļā ieguldīts viens miljons eiro, un to plānots atvērt oktobrī, informēja “MyFitness” pārstāvji.

Paplašinot darbību, “MyFitness” grupas meitas uzņēmums – pašapkalpošanās sporta klubu tīkls “Gym!” – ienāk Latvijā, jau oktobrī atklājot pirmo diennakts sporta klubu “Gym!” ārpus Igaunijas teritorijas. Tas būs izvietots tirdzniecības centrā “Origo” un apmeklētājiem būs pieejams 24 stundas diennaktī.

Sporta klubs “Gym!” gandrīz 1500 kvadrātmetru lielā platībā piedāvās “Technogym” sporta aprīkojumu. Telpa būs iedalīta atsevišķos sektoros, atvēlot plašu vietu kardiotreniņiem, atsevišķu zonu spēka treniņiem ar dažādu inventāru un arī vietu funkcionālajiem treniņiem.

Kopējais ieguldījums šā sporta kluba “Gym!” attīstībā pārsniedz miljons eiro. Slēdzot vienošanos par gada abonementu, mēneša maksa tā abonementam būs 15 eiro.

“Patlaban Igaunijā darbojas četri “Gym!” sporta klubi. Neilgā laikā esam ieguvuši vairāk nekā 10 000 aktīvo kluba biedru. Tas ir kā apliecinājums tam, ka ar savu darbību ejam pareizā virzienā. Mūsu ieceres pašreiz saistās ar paplašināšanos Latvijā,” atklāja “Gym!” valdes priekšsēdētājs Erki Torns.

Uzņēmuma “Linstow Center Management” tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska papildina, ka tirdzniecības centra “Origo” paplašināšanas projekts ļāvis īstenot daudz ieceru pilsētnieku ērtību nodrošināšanai Rīgas centrā. “Mums ir svarīgi apkaimes iedzīvotājiem, tirdzniecības centra “Origo”, kā arī biznesa centra “Origo One” darbiniekiem radīt vidi, kas veicinātu veselīga dzīvesveida ievērošanu pēc aktīva un elastīga darba ritma,” viņa pauda.

“Gym!” ir “MyFitness”meitas uzņēmuma zīmols, kas tika izveidots 2017. gadā, kurš savu darbību sāka 2017. gadā Igaunijā, pirmais “Gym!” klubu atverot 2018. gadā.

Kompānija reģistrēta 1999. gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 2,203 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums “MyFitness”.