Tirdzniecības centra “Alfa” jaunā piebūve ver durvis apmeklētājiem

2 komentāri
Tirdzniecības centra “Alfa” jaunā piebūve ver durvis apmeklētājiem
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Ceturtdien, 5. septembrī, tirdzniecības centrs “Alfa” pēc divu gadu būvniecības darbiem ver jaunās piebūves durvis apmeklētājiem.

Līdz ar paplašināšanas darbu noslēgumu “Alfa” atkal kļuvusi par Latvijas lielāko tirdzniecības centru, palielinot iznomājamo tirdzniecības platību līdz 71 000 kvadrātmetriem un piedāvājot vienu no plašākajiem veikalu, restorānu un pakalpojumu sniedzēju klāstiem vienuviet.

Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos izvietoti dažādi jauni modes zīmoli. Tāpat ēkā izvietoti arī dažādi jauni pakalpojumu sniedzēji. Savukārt ēkas trešajā stāvā atrodas plaša restorānu zona, sporta klubs, bērnu un jauniešu izklaides zona.

Tirdzniecības centra paplašināšanas darbi tika uzsākti 2017. gada septembrī. To ietvaros uzbūvētas divas jaunas ēkas – daudzstāvu autostāvvieta un trīsstāvu tirdzniecības ēka, kā arī labiekārtota teritorija, iestādot 177 kokus un veidojot Brīvības ielai piegulošo autostāvvietu kā parku. Paplašināšanas ietvaros nomnieku skaits no iepriekšējiem 170 palielināts līdz 210. Savukārt jaunās autostāvvietas ēka un teritorijas labiekārtošana šobrīd apmeklētājiem ļauj nodrošināt autostāvvietas 1750 automašīnām, kā arī ērtas velonovietnes.

Iepriekš jau vēstīts, ka Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) pieņēmis ekspluatācijā tirdzniecības parka “Alfa” paplašināšanas darbus, tādējādi apliecinot veikto darbu kvalitāti.