”Tilde” pērn uzaudzējusi apgrozījumu līdz 4,8 miljoniem

Komentāri
”Tilde” pērn uzaudzējusi apgrozījumu līdz 4,8 miljoniem
Foto: Tilde

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums Tilde pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, uzaudzējusi apgrozījumu par 8,94%, proti, 4,24 miljonus eiro, liecina ”Lursoft” dati.

Uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas 2013. gadā veidoja 258 tūkstošus eiro, savukārt kompānijas konsolidētā peļņa bija 339 tūkstoši eiro.

Pērnā gada laikā informāciju tehnoloģiju pētniecības un attīstības jomā kompānija ieguldījusi 791 tūkstoti eiro, kas ir aptuveni 18% no uzņēmuma kopējā apgrozījuma.

Aizvadītajā gadā lokalizācijas pakalpojumu un programmatūras eksports veidoja 33% no uzņēmuma apgrozījuma.

Šogad ”Tilde” cer nedaudz kāpināt apgrozījumu, tuprinot darbību eksporta tirgos, teikts kompānijas vadības ziņojumā.

SIA “Tilde” reģistrēta 1991.gada 17.septembrī. Uzņēmums vienādās daļās pieder Uldim Dzenim un Andrejam Vasiļjevam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl