Tiek ieviestas izmaiņas bankomātu darbā, kas skars “Swedbank” klientus

4 komentāri

No otrdienas, 2. augusta, “Swedbank” klientiem jārēķinās ar izmaiņām naudas izņemšanā no bankomātiem. Par naudas izņemšanu no “DNB bankas” bankomātiem “Swedbank” klientiem ir jāmaksā komisija. DNB klientiem nekas nemainīsies.

Līdz šim tā dēvēto draudzīgo bankomātu tīklā bija “Swedbank”, SEB un “DNB banka”. No 1. augusta “Swedbank” klienti bez komisijas maksas naudu varēs izņemt no SEB un, protams, “Swedbank” bankomātiem. Kopā tādi ir 680 visā Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja “Swedbank” klients naudu izņems no DNB bankomāta, viņam no konta atvilks 2,85 centus plus vēl 2 procentus no izņemtās summas.

Kristīne Jakubovska

Šīs izmaiņas ir saistītas ar to, ka draudzīgo bankomātu tīkls ir jāsubsidē. Mēs esam ļoti strādājuši pie tā, lai paplašināti savu bankomātu tīklu – visaktīvāk visā Latvijā, mums pagājušajā gadā ir uzstādīti 16 jauni bankomāti, un šogad mēs uzstādīsim vēl piecus.

“Swedbank” pārstāve piebilda, – katrā  Latvijas pilsētā un novadā ir vismaz viens bankomāts, kur “Swedbank” klienti var izņemt naudu bez papildu komisijas maksas.

Tikmēr DNB uzsver, ka viņu klientiem nekas nemainīsies. Tāpat kā līdz šim ar “DNB bankas” kartēm skaidru naudu ar vienādiem nosacījumiem varēs izņemt gan “DNB bankas”, gan “SEB bankas”, gan “Swedbank” bankomātos. Arī SEB bankas klienti naudu bez komisijas varēs izņemt no “Swedbank” un DNB bankomātiem.

TOP komentāri

  • Es
  • Neskaidrība
    +1 +1 0

    Neskaidrība

    Un kā būs ja ārzemēs izmanto šo karti un grib izņemt naudu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl