Komentāri

Ceturtdien, 4. februārī, ir plānots parakstīt gan akcionāru līgumu, gan visus saistītos dokumentus ar jauno airBaltic investoru Vācijas uzņēmēju Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu, apstiprināja Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš.

“Faktiski šobrīd nav pamata domāt, ka būs jebkādas aizķeršanās. Visi līgumi, tajā skaitā akcionāru līgums un saistītie dokumenti tiks parakstīti šīs dienas laikā,” sacīja Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Satiksmes ministrijas Valsts sekretārs neizslēdza iespēju, ka par vēl kādu investoru varētu kļūt arī Ventspils kompānija Ventbunkers. “Ar to tiek strādāts,” sacīja Ozoliņš.

Video!

Ventbunkers piedāvājas airBaltic kā alternatīvs finanšu avots

Kā alternatīvs finanšu avots nacionālajai aviokompānijai airBaltic Satiksmes ministrijā ieradies uzņēmuma Ventbunkers pārstāvis, jau iepriekš vēstīja portāls Skaties.lv. Pēc Jaunā gada uzņēmums Ventbunkers noslēdzis ar airBaltic līgumu, ka Ventbunkers varēs izpētīt situāciju lidsabiedrībā un izvērtēt – ieguldīt vai neieguldīt. Tāpat tiks vērtēts arī pats Ventbunkers.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl