Tallinas ielas kvartālā sestdien pulcēsies 45 tirgotāji un atklās pirmo “Rudens gadatirgu”

Pievienot komentāru
Tallinas ielas kvartālā sestdien pulcēsies 45 tirgotāji un atklās pirmo “Rudens gadatirgu”
Tallinas ielas kvartāls

Tallinas ielas kvartālā sestdien, 14. novembrī, notiks pēc kārtas pirmais “Rudens gadatirgus”, kas pulcēs 45 vietējos mājražotājus un nelielos uzņēmumus, informēja Tallinas ielas kvartāla Saziņas līdzekļu un projektu koordinatore Paula Purniņa.

Viņa informēja, ka “Rudens gadatirgus” notiks 14. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, un tas mājražotāju un mazo uzņēmumu vidū ir izraisījis lielu interesi, –  kopumā Tallinas ielas kvartāls saņēma vairāk nekā 100 pieteikumu.

Lai gan šoreiz Tallinas ielas kvartālā pulcēsies 45 tirgotāji, lai atbalstītu visus, kam vienīgais ienākums Covid-19 pandēmijas laikā, ir pašu darinātais, turpmāk gadatirgi tiks veidoti katru otro sestdienu. Nākamais plānots 28. novembrī.

Pirmajā “Rudens gadatirgū” 14. novembrī apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādus ēdienus, lauku labumus, rotas, gan paššūtas drēbes un sagatavot dāvanu komplektus nākamajiem svētkiem.

Tostarp būs tādi ražotāji, komersanti ar pārstāvēto produkciju kā “Paipalu olu ferma”, “Zelt” bio produkti, karameļu darbnīcas, “M50”, dažādi Latvijas dizaineri, tāpat būs iespējams iegādāties riekstu sviesta krēmus, Latvju rakstu cimdus, šalles un rotas, Baltijas jūras gliemežvāku vēja zvanus sapņu ķērājus, pirts lietas, gleznas un citus darinājumus.

“Rudens gadatirgū” “Pieneņpūka” būs sagatavojusi paššūtas kleitas, apdrukātus T kreklus ar tādiem uzrakstiem kā ‘Viss besī”, džemperus ar latviešu rakstiem bērniem un pieaugušajiem.

Tallinas ielas kvartāls aicina ikvienu iedzīvotāju doties uz tirdziņu un atbalstīt Latvijas vietējos mājražotājus, taču tirdziņa laikā ir jālieto sejas maska un jāievēro divu metru distance. Apmeklētājus organizatori lūdz būt sociāli atbildīgiem un sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās.

Rudens iepirkšanos un svētku sajūtu papildinās dzīvā mūzika, uzstāsies vokāliste Marta Monta Zūdiņa un pianists Matīss Žilinskis.

Atskaties uz Tallinas ielas kvartālā notikušo aizvadītās vasaras izskaņā: Foto: Tallinas ielas kvartālā noticis astotais “Ezīšfests”