Komentāri
Taksometru firma: Vecrīgā nav iespējas strādāt klientam lojālām kompānijām
Foto: eGuide Travel /Flickr

Vecrīgā joprojām nav iespējas strādāt klientam lojālām kompānijām, turklāt šāda situācija turpinās jau desmitgadēm, intervijā norāda uzņēmuma Rīgas taksometru parks (RTP) valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks.

Viņš skaidro, ka katrs pats var izdomāt, kāpēc izveidojusies šāda situācija, un piebilst, ka ir pietiekami spēcīgi lobiji un interešu grupas, kuras ļauj tam tā notikt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Muižnieks norāda, ka ļoti liela nauda tiek tērēta tūristu piesaistīšanai Rīgai.

Rīgas taksometru parks valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks:

Iedomājieties, tūrists ir labi apkalpots, lidojot ar airBaltic. Tikpat labi viņu apkalpo, aizvedot ar taksometru no lidostas uz viesnīcu, un arī tur viss ir kārtībā. Taču tad tūrists dodas uz Vecrīgu, un viņš redz, kas tur darās, – tur nav nevienas no uzticamām taksometru kompānijām, kurām klients ir prioritāte. Tas ir ļoti skumīgi, kas tur notiek.

Ja RTP auto aizbrauc uz Vecrīgu, tad bieži vien notiek automašīnu bloķēšanas pasākumi vai arī, kā tas bija BalicTaxi gadījumā, riepu duršana, informē Muižnieks.

Viņš iesaka pašvaldībai organizēt izsoli, piemēram, tā kompānija, kurai būs visvairāk nomaksāto nodokļu attiecīgā periodā, saņem tiesības izmantot Vecrīgas labākās stāvvietas.

Muižnieks arī norāda, ka, ja nozari sakārtos, būs ļoti daudz zaudētāju, jo esot kaudze ar finansiāliem strautiņiem, kas satek vienā lielā kasē, un nav svarīgi, kur tā atrodas. “Lai izmainītu Autopārvadājumu likumu, tam jāiziet caur Saeimu vairākos lasījumos, un tur strādā lobētāji. Viens no tiem atkal ticis Saeimā iekšā. Svarīgāk ir – nevajag atslābt,” secina nozares pārzinātājs.

Kā ziņots, Rīgas Taksometru parks pērn strādāja ar 6,2 miljonu eiro apgrozījumu un 409 512 eiro peļņu.

Šogad Rīgas Taksometru parks investējis aptuveni 60 000 eiro jaunos taksometros – divos Ford Tourneo Custom minibusos, kuri ir speciāli aprīkoti, lai varētu pārvadāt cilvēku ratiņkrēslā.

Rīgas Taksometru parks pērn iegādājies 30, bet iepriekšējā gadā 50 jaunas Ford S-MAX automašīnas, kas darbināmas ar gāzi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl