Tā dēvētais “Google AdSense” krusttēvs investēs pusmiljonu dolāru Latvijas apdrukas platformā “Printify”

Pievienot komentāru
Tā dēvētais “Google AdSense” krusttēvs investēs pusmiljonu dolāru Latvijas apdrukas platformā “Printify”
Uzņēmuma "Printify" līdzīpašnieks un vadītājs Jānis Berdigans. (LETA)

Par “Google” reklāmas pakalpojuma “AdSense” krusttēvu dēvētais Gokuls Radžarams (Gokul Rajaram) Latvijas apdrukas platformā “Printify” investē pusmiljonu dolāru, vēsta laikraksts “Dienas Bizness”.

Kā laikrakstam pastāstījis “Printify” līdzīpašnieks Jānis Berdigans, Radžarams esot gatavs atbalstīt uzņēmumu ilgtermiņā gan stratēģiski, gan finansiāli.

“Viņa vēlme ir redzēt, ka mēs izaugam par miljards dolāru kompāniju,” min Berdigans.

Vienlaikus Berdigans informē, ka uzņēmuma mērķis ir trīs līdz četru gadu laikā sasniegt 100 miljonu dolāru apgrozījumu. Šogad plānots pārsniegt 10 miljonu dolāru apgrozījumu.

“Printify” jaunā platforma darbu sāka 2017. gada janvārī. No tā laika tā ir attīstījusies vidēji par 32% mēnesī. Pērn uzņēmuma apgrozījums sasniedza teju trīs miljonus dolāru.

Līdz šim kopējā investīcijas uzņēmumā sasniedz vienu miljonu dolāru. Uzņēmums pieder Jānim Berdiganam, Artim Kehrim, Gatim Dukuram un investoriem, kuru vidū ir vairāki eņģeļinvestori, “500 startups” akselerators un Gokuls Radžarams.

Radžarams vadīja komandu, kas izveidoja “Google AdSense”. Vēlāk izveidoja “Chai Labs”, ko nopirka “Facebook”, – līdz ar to viņš kļuva par “Facebook” monetizācijas direktoru.