Swedbank nomainījusi 86 bankomātus uz jaunākiem

1 komentārs
Swedbank nomainījusi 86 bankomātus uz jaunākiem
Foto: LETA

Swedbank pagājušajā gadā modernizējusi bankomātu tīklu Latvijā, nomainot 86 aparātus uz jaunākiem.

Swedbank paplašināja naudas iemaksas un izmaksas vietu skaitu, daudzās vietās izvietojot jaunos daudzfunkcionālos aparātus. Naudas iemaksas vietu skaits palielināts par septiņām, bet izmaksas – par deviņām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Swedbank Latvijā piedāvā lielāko bankomātu tīklu – 120 aparātus, kuros var iemaksāt naudu, un 360 aparātus, kuros var izņemt naudu.

Jaunie daudzfunkcionālie aparāti, kuros var gan izņemt, gan iemaksāt naudu, kā arī apmaksāt vairāku uzņēmumu rēķinus, pērn uzstādīti daudzās Latvijas pilsētās – Rīgā, Madonā, Gulbenē, Valmierā, Jēkabpilī, Preiļos, Kuldīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Dobelē, Daugavpilī, Rēzeknē, Cēsīs, Aizkrauklē un Smiltenē.

Swedbank Ārrīgas reģiona vadītājs Mārtiņš Drusts paziņojumā medijiem skaidro, ka skaidras naudas darbību īpatsvars turpina samazināties, bet, ja to dara, cilvēki vēlas pakalpojumu izmantot sev ērtā laikā un vietā. Jaunie bankomāti faktiski ir daudzfunkcionāli pašapkalpošanās punkti dažādām klientu vajadzībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl