Straujuma nedomā, ka TUA iegūšanai jāsamazina ieguldījuma slieksnis

Komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma neatbalsta termiņuzturēšanās atļauju (TUA) ieguldījuma minimālā apjoma samazināšanu, ja tiek pirkti nekustamie īpašumi Latvijā.

Ministru prezidente pieļāva, ka slieksnis varētu tikt samazināts investīcijām ražošanā.

L. Straujuma akcentēja, ka koalīcijas partijas par termiņuzturēšanās atļaujām šobrīd nav runājušas.

Atgādinām, ka pērnā gada 19. augusts bija pēdējā diena, kad tie ārvalstnieki, kuri vēlējās iegūt uzturēšanās atļaujas Latvijā, nopērkot nekustamo īpašumu, to varēja izdarīt par 140 tūkstošiem eiro. Kopš 2014. gada 1. septembra īpašumu iegādes cena tika palielināta līdz 250 tūkstošiem. Taču ik pa laikam pavīd jautājums, vai tas tomēr nebūtu atkal jāsamazina.

Skaties video, ko par to domā L. Straujuma!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl