Komentāri
Straujuma: Latvijas piena un gaļas ražotājiem durvis uz Ķīnas tirgu ir vaļā
FOTO: LETA

Latvijas piena un gaļas ražotājiem durvis uz Ķīnas tirgu ir vaļā, tā pēc sarunas ar Ķīnas premjerministru Lī Kecjanu paziņojusi ministru prezidente Laimdota Straujuma. Abi tikās Belgradā, kur pašlaik notiek 16 Centrālās un Austrumeiropas valstu premjerministru  sanāksme.

Ķīnas premjerministrs paudis interesi par Latvijas piena un gaļas ražotāju importa iespējām šajā valstī, norādot, ka Ķīnu interesē augstvērtīga un droša pārtikas produkcija.

Tā kā Ķīna jau sertificējusi Latvijas piena un gaļas ražotāju produkciju, ceļš uz šīs valsts noieta tirgu vietējiem ražotājiem esot atvērts.

Tālākais esot atkarīgs no pašu uzņēmēju aktivitātes, izmantojot iespēju eksportēt savu produkciju. Ņemot vērā Krievijas ieviestās sankcijas un rubļa kritumu, Ķīnas tirgus Latvijas ražotājiem ir īpaši svarīgs.

Tāpat Straujuma sarunā ar Kecjanu norādījusi, ka Latviju interesē Zīda ceļa ziemeļu ekonomiskais atzars – abpusēja valstu sadarbība transporta, infrastruktūras un loģistikas jomās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl