“Stockmann” maijā sāks renovēt “Delikatess” nodaļu; tās pārveidē ieguldīs 2,5 miljonus eiro

Pievienot komentāru
“Stockmann” maijā sāks renovēt “Delikatess” nodaļu; tās pārveidē ieguldīs 2,5 miljonus eiro
OTTO STRAZDS

Universālveikalā “Stockmann” līdz ar ilgtermiņa biznesa plāna realizāciju, tostarp pārtikas segmenta attīstīšanu, 17. maijā tiks uzsākti pirmie “Delikatess” nodaļas renovācijas darbi, kuras pārveidē ieguldīs 2,5 miljonus eiro, informēja uzņēmumā.

2400 kvadrātmetrus plašās “Delikatess” nodaļas renovācijas darbi paredz gan nodaļas vizuālā tēla izmaiņas, tajā apvienojot “Stockmann” vērtības un ietverot tās mūsdienīgā skandināviskā un latviskā dizaina savienojumā, iedvesmu gūstot arī no 19. gadsimta Rīgas, gan piedāvāt klientiem jaunus servisus un risinājumus. Nodaļas renovācijas projekta īstenošana uzticēta Latvijas arhitektiem Lienei Griezītei un Robertam Valdmanim.

Universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane

“Plānots, ka “Delikatess” nodaļa jaunajā veidolā klientiem būs pieejama jau no rudens. Līdztekus iespaidīgām vizuālām pārvērtībām, kas sevī ietver jaunas ēdināšanas zonas izveidi, tematiski noformētas produktu nodaļas, ieviesīsim jaunus dabai draudzīgus risinājumus, papildināsim sortimentu, aicinot iepazīt jaunas un īpaši atlasītas garšas no visas pasaules, kā arī paplašināsim pašmāju ražotāju produktu klāstu, vēl vairāk tos izmantojot arī “Stockmann” receptēs. Īpašs uzsvars tiks piešķirts galveno pārtikas kategoriju – beķerejas, gatavo ēdienu (gan līdzņemšanai, gan ēšanai uz vietas) un augļu un dārzeņu stiprināšanai. Klientiem vēl plašākā klāstā būs pieejami dažādi sezonāli, ekoloģiski, kā arī veģetāri un vegāniski produkti. Ar ieguldījumu “Delikatess” nodaļas attīstībā turpinām realizēt piecgades biznesa plānu, ko uzsākām īstenot jau pērn.”

Arī līdz šim ieviestās inovācijas tiks saglabātas arī renovētajā “Delikatess” nodaļā, un to klāsts tiks papildināts ar jaunām videi draudzīgām un klientiem ērtām izvēlēm.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, Latvijā “Stockmann” 2019.gadā strādāja ar 40,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 25,7% – līdz 940 773 eiro. Kompānija “Stockmann” reģistrēta 1998.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,775 miljoni eiro. “Stockmann” pilnībā pieder 1862.gadā dibinātajai Somijā reģistrētajai “Stockmann”.