Stilīgi! Vējonim radīta jauna apģērbu kolekcija

Komentāri
Stilīgi! Vējonim radīta jauna apģērbu kolekcija
Publicitātes foto

Jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis atkal kļuvis par iedvesmu pašmāju uzņēmējiem – radīta jauna apģērbu līnija, uz kuras gozējas viņa portrets.

Apģērbu līnijas nosaukums ir Mr.President@ un tā tiks prezentēta 7. jūlijā plkst. 18.00 Rīgā, Brīvības bulvārī 31. Kolekcija veltīta stilīgiem, kā arī Latvijas izaugsmi atbalstošiem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī būs vienreizēja iespēja tikt pie unikālajiem Mr.President@ T krekliem bez maksas un bezbēdīgi baudīt jaunā uzturbāra Meals Bar ēdienkartes piedāvātos pārsteidzošos ēdienus un kokteiļus.

Nēsājot īpašos Mr.President@ T kreklus, katrs tā valkātājs aicināts atcerēties par dzīves svinēšanu. T kreklu apdrukā katrs varēs saskatīt to, ko vēlas… Nākotnes sapņu piepildījumu, valsts augšupeju, dzīves garšu un baudu ceļojumus, kurus sākt, piemēram, ar nesteidzīgiem vakariem jautrā kompānijā, kavējoties laiskās sarunās, spēlējot galda spēles un mielojoties ar gardām maltītēm un kokteiļiem. Lūk, tieši to un vēl vairāk piedāvā jaunais uzturbārs Meals bar. Par to, kā saņemt Mr.President@ T kreklu bez maksas, interesējies pie bārmeņa.

Meklējot idejas, kā neskaitāmo Rīgas bāru un kafejnīcu vidū atrast īpašo Meals bar vietu, centāmies izprast, ko patiesībā cilvēki vēlas, dodoties ballēties nedēļas nogalēs vai citu dienu izbrīvētajos vakaros. Pirmkārt, viņi meklē gardu, oriģinālu, bet ne pārāk dārgu ēdienu. Otrkārt, viņi noteikti vēlas iemalkot kādu kokteili (vai divus, vai trīs). Bet galvenokārt, ļaudis tiecas satikt vecos draugus, lai, kopā jautri pavadot laiku, iegūtu jaunus. Tā dzima ideja par Meals bar koncepciju – mūsdienīgu uzturbāru, kurā tiek cienītas un atbalstītas trīs neaizskaramās vērtības: kokteiļi, ēdiens un bāra nepiespiestā atmosfēra.

Nav šaubu, par pirmajām divām vērtībām rūpēsies virtuozi bārmeņi un asprātīgi pavāri, taču vietas īpašo atmosfēru iespējams radīt tikai ar apmeklētāju līdzdalību. To Meals Bar veicinās ieviešot spēles elementus itin visā.

Koncepcijas autori ir pārliecināti – ja ikdienā rotaļīgumu un spēles garu aizēno steiga un pienākumi, ”Meals Bar” būs īstā vieta, kur ļauties veselīgam azartam un spēlei visplašākajā tās izpratnē. Vienalga, vai risinot uz alus kausa paliktņa uzdrukāto sudoku mīklu, šādi īsinot laiku līdz maltīte būs gatava, vai spēlējot ”pēdējo partiju” ap pusnakti, kad no apģērba gabaliem mugurā palikusi vien kovboja cepure.

Uzturbārs Meals bar domāts ikvienam, kam nav sveša dzīves saldā garša, aizmirstot par vecumu, dzimumu vai profesiju. Tas būs atvērts septiņas dienas nedēļā no plkst. 11.00 līdz plkst. 23.00. Nedēļas nogalēs bārs strādās līdz pēdējam apmeklētājam.

Bāra ēdienkarti izveidojis uzņēmuma Reaton restorāna Gastronome šefpavārs Jevgēnijs Ponomarjovs. Ēdienkartē atradīsiet tādas garšas kārpiņu lutinošus ēdienus kā Arestētais ananass, zupas Mērija vēl skaidrā un Vecais labais akvārijs, pamatēdienu.

Lasi vēl