“Stenders” tiek pārdots ķīniešiem

35 komentāri
“Stenders” tiek pārdots ķīniešiem
Ieva Čīka / LETA

Kosmētikas ražotājam SIA “Stenders” mainījušies īpašnieki un vadība, liecina informācija “Firmas.lv”. Kopš 2017. gada 29. septembra “Stenders” vienīgais īpašnieks ir Kaimanu salās reģistrētais uzņēmums “CICC Ehealthcare Investment Fund”.

Tāpat jaunā sastāvā iecelta “Stenders” valde un likvidēta padome. No pirmdienas, 2. oktobra, “Stenders” valdes priekšsēdētājas amatā iecelta Ķīnas pilsone Vu Sja (Wu Xia), bet par valdes locekļiem – Ķīnas pilsoņi Jans Gans (Yang Gang) un Džao Jans (Zhao Yang).

Tādējādi kompānijas valdē vairs nestrādā līdzšinējais vienīgais valdes loceklis Jānis Bērziņš, kā arī darbu padomē atstājuši Mārtiņš Jaunarājs, Zane Ziedone un Ieva Eglīte.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka atbilstoši šā gada 28. septembra kompānijas dalībnieku lēmumam ir palielināts arī “Stenders” pamatkapitāls par 594 182 eiro – līdz 1 089 333 eiro. Kompānijas pamatkapitālu veido daļas viena eiro nominālvērtībā, taču, palielinot pamatkapitālu, katrai daļai bija noteikts uzcenojums 3,04 eiro apmērā, tādējādi “CICC Ehealthcare Investment Fund” kompānijas kapitālā ieguldījis 2 400 495,28 eiro.

Kompānijā norādīja, ka komentāri medijiem tiks sniegti pēc 9. oktobra. Iepriekš “Stenders” daļu īpašnieki bija Bērziņš, Zane Stavra, Eglīte, kompānija “BaltCap Latvia venture Capital Fund” un Saūda Arābijā reģistrētais uzņēmums “Yamany Ameen Ali Y”.

Jau ziņots, ka “Stenders” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.aprīļa līdz šā gada 31.martam, bija 8,028 miljoni eiro, bet kompānijas zaudējumi bija 633 414 eiro apmērā.

“Stenders” dibināta 2001.gadā. “Stendera” kosmētiku var iegādāties veikalos 27 pasaules valstīs, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

TOP komentāri

  • Inta Lapiņa
    +29 +26 -3

    Inta Lapiņa

    Bet vai kāds ir aizdomājies KĀPĒC? Latvijas valsts pati gremdē nost savus uzņēmumus, un pienāk mirklis, kad jāsper šāds solis!
  • Jānis Čukurs
  • Inga Daube

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl