ss.lv un ss.com sāga: VID nav tiesību iejaukties ārvalstīs reģistrētu portālu darbā

47 komentāri
ss.lv un ss.com sāga: VID nav tiesību iejaukties ārvalstīs reģistrētu portālu darbā
Vladislavs Proškins / f64

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) atzīst, ka .com domēnu darbību Latvijā nevar liegt, tātad portāla darbībai traucēkļu nebūs. VID atzīst, ka reiz jau mēģinājis mainīt likumus, taču tas neesot izdevies.

Sandra Kārkliņa-Ādmine
VID NODOKĻU KONTROLES PĀRVALDES DIREKTORE

Nozares spiediena rezultātā mūsu priekšlikums netika sadzirdēts un tika pieņemts regulējums, ka mums ir tiesības ierobežot tikai Latvijā reģistrēta domēna darbību, ja tiek pārkāptas prasības. Visi domēni, kas reģistrēti ārzemēs, – nav mums tiesību ierobežot viņu darbību.

VID lūdzis Latvijas interneta lapu uzturētājam NIC slēgt vēl ap 20 ar ss.lv īpašniekiem saistītas mājaslapas, no tām populārākās – octa.lv, kasko.lv.

Par ss.lv komunikāciju ar tā klientiem jau ilgstoši izskanējušas sūdzības – sludinājumi, par kuru reklamēšanu samaksāts, pēkšņi esot dzēsti. Kāda sieviete pat sūdzējās, ka viņai piedraudēts salauzt sprandu. Lai gan ss.lv, nu jau ss.com nepārprotami ir Latvijas interneta sludinājumu līderis, dīvainā komunikācija ilgtermiņā var atsaukties uz tā darbību.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk – kas sagaida ss.lv / ss.com?

TOP komentāri

 • Vilnis Bajārs
  +19 +19 0

  Vilnis Bajārs

  Draugi mīļie, pirms uzsākt kādas darbības pret portālu, vajadzēja apsvērt, vai konkrētās darbības būs produktīvas ilgtermiņā!!! Amatieri. Kauns par valsti.
 • neJoks
  +15 +14 -1

  neJoks

  hmmm...vēl vienu nodokļu maksātāju padzīs no Latvijas...vai tā nav sabotāža pret valsti???
 • Alberts Dzintars
  +13 +13 0

  Alberts Dzintars

  Nu tagad tuvaako 5 gadu laikaa apcirpt VID algu budzhetu par 2 miljoniem eiro,padirsaat taadu naudu ar savu stlbumu,par braakji jau nemaksaa,un neesat politikji....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl