“Spice” plāno paplašināties – būvēs medicīnas un labsajūtas kompleksu

Pievienot komentāru
“Spice” plāno paplašināties – būvēs medicīnas un labsajūtas kompleksu
PUBLICITĀTES FOTO/ SPICE

Tirdzniecības komplekss “Spice” plāno investēt vairāk nekā 7 miljonus eiro, radot veselības, medicīnas un labsajūtas kompleksu “Spice Wellness”.

Kā informē “Spice”, komplekss būs piecos stāvos, aizņemot vairāk nekā 5 000 kvadrātmetru izīrējamo platību, kas tiks savienots ar esošo tirdzniecības centra “Spice” daļu.

“Spice Wellness” plānoti tādi koncepti kā “Veselības Centrs 4”, Dr. Lūkina acu klīnika, E. Gulbja laboratorija, Dr. Ģīļa plastiskās ķirurģijas kabinets, Dr. Apines zobārstniecības klīnika, “Orto klīnika” un vēl citi medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumi, tostarp ģimenes ārstu prakses un sporta klubs. Ēkas pirmajā stāvā plānots “Gastronome” delikatešu tirgus un dažāda veida kafejnīcas un restorāni.

Tirdzniecības kompleksa “Spice” direktore Kadrija Pudova norāda: “Plānojot attīstību, īpašu uzmanību pievērsām mūsu klientu steidzīgajam dzīves ritmam un vajadzībām. Domājām par tiem pakalpojumu segmentiem, kuri ikvienam no mums ir svarīgi, bet reizēm ikdienā tik grūti sasniedzami, piemēram, dažāda veida medicīnas pakalpojumu pieejamība darba dienu vakaros un brīvdienās. Pēc “Spice Wellness” atvēršanas tirdzniecības komplekss “Spice” būs Baltijā pirmais, kas saviem klientiem piedāvās iepirkšanos un izklaidi apvienojumā ar pakalpojumiem veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai.”

Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi atļauju “Spice Wellness” pirmajai būvniecības stadijai, pamatojoties uz kuru tiks pabeigta projekta izstrāde un sagatavoti dokumenti visa tehniskā projekta iesniegšanai. “Spice Wellness” ēka ir projektēta BIM vidē, kas nozīmē, ka katrs potenciālais nomnieks var apskatīt savas telpas virtuālajā realitātē jau tagad, pirms ir sākusies faktiskā būvniecība. Šobrīd “Spice” turpina darbu pie jaunā zīmola “Spice Wellness” koncepta izstrādes un īrnieku  atlases.

Vienlaikus ar “Spice Wellness” celtniecību, “Spice” plāno uzlabot esošās ēkas fasādi un daudzstāvu autostāvvietu, kā arī izbūvēt atpūtas zonu un bērnu rotaļu laukumu ārpus tirdzniecības centra. Papildus būvdarbiem tiek plānots veikt arī ceļu infrastruktūras uzlabojumus.

Tirdzniecības centrs “Spice” atvērts 2001.gadā, savukārt 2007. gadā atklāja “Spice Home”. Tirdzniecības kompleksu gada laikā apmeklē vairāk nekā 10 miljoni cilvēku un 2018.gada apgrozījums pārsniedza vairāk nekā 177,5 miljonus. Apmeklētāju ērtībām pieejamas 2261 autostāvvieta. Pēc “Spice Wellness” atklāšanas tirdzniecības komplekss “Spice” piedāvās 69 000 kvadrātmetrus iznomājamās platības.