“Spice” paziņo par tirdzniecības centra paplašināšanu; investēs 7 miljonus eiro

60 komentāri
“Spice” paziņo par tirdzniecības centra paplašināšanu; investēs 7 miljonus eiro
TC SPICE

Tirdzniecības komplekss “Spice” plāno investēt vairāk nekā 7 miljonus eiro, paplašinot tirdzniecības centru un izveidojot veselības, medicīnas un labsajūtas kompleksu “Spice Wellness”, informē “Spice” pārstāvji.

Jaunā būve būs piecos stāvos, aizņemot vairāk nekā 5000 m² izīrējamo platību, kas tiks savienota ar esošo tirdzniecības centra daļu. Uzņēmums apliecina, ka Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi atļauju “Spice Wellness” pirmās būvniecības stadijai, uz kuras pamata tiks pabeigta projekta izstrāde.

“Spice Wellness” ēka ir projektēta BIM vidē, kas nozīmē, ka katrs potenciālais nomnieks var apskatīt savas telpas virtuālajā realitātē jau tagad, pirms ir sākusies faktiskā būvniecība. Šobrīd “Spice” turpina darbu pie jaunā zīmola koncepta izstrādes un īrnieku atlases.

Vienlaikus ar “Spice Wellness” celtniecību, “Spice” plāno uzlabot esošās ēkas fasādi un daudzstāvu autostāvvietu, kā arī izbūvēt atpūtas zonu un bērnu rotaļu laukumu ārpus tirdzniecības centra. Papildus būvdarbiem tiek plānots veikt arī ceļu infrastruktūras uzlabojumus.

Tirdzniecības centrs “Spice” tika atvērts 2001. gadā, savukārt 2007. gadā atklāja “Spice Home”. Pēc “Spice Wellness” atklāšanas tirdzniecības komplekss Spice piedāvās 69 000 m² iznomājamās platības.

Jāpiebilst, ka ceturtdien, 5. septembrī, atklāta tirdzniecības parka “Alfa” jaunā piebūve, tādējādi pārņemot lielākās tirdzniecības iestādes statusu.

Dažus mēnešus par lielāko veikalu Latvijā dēvēja tirdzniecības centru “Akropole”, kuru atklāja aprīļa sākumā.