Šovasar ceļot uz ārvalstīm varētu būt par piekto daļu lētāk

Komentāri

Šovasar ceļot uz ārvalstīm varētu būt par piekto daļu lētāk, tā apgalvo tūrisma kompānijas. Daļēji tas saistīts ar to, ka ņemta vērā Krievijas tūristu rocība ekonomiskās krīzes laikā.

Kristaps ar ģimeni šovasar ieplānojis doties uz Grieķiju – šis galamērķis jūnijā, jūlijā un augustā šogad ir viens no populārākajiem Latvijas iedzīvotājiem. Kristapa ģimene izvēlējās braukt uz Rodas salu, un arī viņš pamanījis cenu kritumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristaps Nāckalns vasarā brauks uz Grieķiju

Grieķijā esam bijuši vairākas reizes. Krētā esam bijuši reizes 4, arī Korfu salā bijuši, Grieķijā ir ko piedāvāt, tāpēc, kad parādījās jaunais ceļojuma galamērķis, izlēmām apskatīties, kā tur ir.

Grieķijas viesnīcas šogad vismaz par trešdaļu pazeminājušas cenas, tāpēc ceļojums uz šo Eiropas valsti mūsu iedzīvotājiem šķiet pievilcīgs. Ja pērn nedēļas atpūta vienam cilvēkam četru zvaigžņu viesnīcā izmaksātu 1000 eiro, tad šogad – 600.

Krievijas krīzes dēļ ceļojumu cenas uz pieprasītākajiem tūrisma galamērķiem – Turciju, Bulgāriju, Spāniju – samazinājušās par 20%. Tie parasti bija arī Krievijas tūristu iecienīti maršruti. Tomēr turpmāks cenu kritums nav sagaidāms.

Latvijas iedzīvotājiem ceļojums uz Turciju četru zvaigžņu viesnīcā izmaksās vidēji 500 eiro vienam cilvēkam, taču atpūta jārezervē laikus. Vēl šovasar turīgākie iedzīvotāji izvēlas braukt uz Āfriku vai Bali salu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl