Šonakt Latvijā slēgta vēl viena banka!

5 komentāri

Ceturtdienas vakarā Eiropas Centrālā banka (ECB) pēc Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas  (FKTK) ierosinājuma anulējusi Trasta komercbankas licenci.

Lēmums pieņemts, jo banka ilgstoši pieļāvusi nopietnus pārkāpumus vairākās svarīgās darbības jomās, tostarp ilgstoši trūkumi noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā.

Bankas likvidācijas gadījumā katram klientam izmaksās valsts garantēto atlīdzību līdz 100 000 eiro. Jau secināts, ka tas ļauj visus savus noguldījumus šajā bankā pilnā apmērā atgūt 93% noguldītāju. Līdz ar to būs ievērotas vairākuma noguldītāju intereses, tā norāda Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Tāpēc nolemts, ka bankas glābšana nav sabiedrības interesēs.

Foto – Trasta komercbanka:

Video

TOP komentāri

 • SO.
  +2 +2 0

  SO.

  Mums ir pārāk daudz banku, kuru peļņa tāpat aizgāja ne jau Latvijas labklājībai.
 • Jēpītis
  +2 +2 0

  Jēpītis

  Priecātos, ja visas augļotavas tiktu slēgtas. Tabula precīzi norāda, ka 7 % cilvēku pasaulē īpašumā atrodas 90 % naudas. Šī šaubīgā banka ir tikai mikro modelis. Droši vien, ka bankā turēja arī kādu 2. vai 3. līmeņa pensiju fondu.Ku-kū jūsu naudiņa un tā tas būs būt.
 • Sisi
  +1 +1 0

  Sisi

  Tas nozīmē ka banka nesamaksāja kādam ietekmīgajam kukuli.... tātad aizvēra. Mūsu ierēdņi iet "demokrātiskā uzurpatora "ASV pavadiņā... iznīcinot visu ko vēl var šeit iznīcināt....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl