Šogad titulu “Labā roka biznesā” iegūst Dana Vanaga no Scania Latvia Piedāvā "Officeday Latvia"

0 Komentāru
Šogad titulu “Labā roka biznesā” iegūst Dana Vanaga no Scania Latvia
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Ar aizraujošu finālu aizvadītajā nedēļā noslēdzies Officeday Latvia rīkotais konkurss “Labā roka biznesā 2019”. Vairāk nekā 40 dalībnieku konkurencē pirmo vietu ieguva Scania Latvia klientu administratore Dana Vanaga.

Šogad konkurence bija sīva, jo katrs dalībnieks, kurš pieteicās konkursam, bija cienīgs iegūt titulu “Labā roka biznesā”. Pirmajā kārtā kopumā pieteicās 41 dalībnieks, par kuriem norisinājās aktīva balsošana internetā. Vēlāk jau tika noskaidrots TOP16, kur dalībniekiem bija jāizpilda Officeday Latvia sagatavotos uzdevumus, lai pierādītu savas prasmes un kompetenci iekļūt fināla TOP8.

Fināla pasākumā, 22. martā, VEF Kvartāla kamerzālē, TOP8 finālistiem bija jāsacenšas un jāizpilda trīs uzdevumi, pierādot savu profesionalitāti.

Pirmajā uzdevumā finālisti iepazīstināja ar sevi un savu darba vietu. Otrajā uzdevumā dalībnieki parādīja savu ātro reakciju un spēcīgās koncentrēšanās spējas, meklējot un atrodot produktus Officeday Latvia katalogā. Savukārt trešajā uzdevumā dalībnieki sacentās zināšanās un atjautībā par un ap Officeday Latvia un savu darba sfēru.

Rezultātā tika noskaidrots, ka “Labā roka biznesā 2019” ir Scania Latvia klientu administratore Dana Vanaga. Skatītāju simpātiju balvu izcīnīja Zane Matuļone no Realto. Jāpiebilst, ka Realto kolektīvs saņēma arī balvu kā aktīvākais atbalstītāju kolektīvs – branču kafejnīcā Annas dārzs. Bet Kivvi Cosmetics simpātiju balva saņēma Lauma Simona Vēvere (RTU Studentu Serviss).

“Labā roka biznesā 2019” TOP8 finālistu kopvērtējums:

  • 8. vieta – Zane Tripka, Arkolat
  • 7. vieta – Laura Lietauniece, SIA Jualianus Inkasso Latvija
  • 6. vieta – Lauma Simona Vēvere, RTU Studentu Serviss
  • 5. vieta – Laura Skujiņa, Bērnu un jauniešu centrs Rīgas Skolēnu pils
  • 4. vieta – Dairis Kravalis, Mācību Centrs Liepa
  • 3. vieta – Zane Matuļone, Realto
  • 2. vieta – Madara Kļaviņa, AbbVie
  • 1. vieta – Dana Vanaga, Scania Latvia

Domāts – darīts! “Labā roka biznesā 2019” – Dana Vanaga dalās sajūtās par piedalīšanos konkursā

”Es esmu ļoti aktīva un kad vien ir iespējams, es piedalos dažāda veida konkursos un pasākumos. Bija skaists pirmdienas rīts, kad ceļā uz darbu, es izdzirdēju “Star FM” balsi Māri Grigali, kurš aicināja pieteikties “Officeday” rīkotajā konkursā “Labā roka biznesā 2019″. Domāts, darīts! Ar vadītājas akceptu, iesūtīju pieteikumu,” stāsta Dana.

Tad sācies pats interesantākais – balsošana gan dienā, gan nakts stundās, dažādu uzdevumu pildīšana, kolēģu iesaistīšana un līdzi jušana…tas viss bijis satraucoši atbildīgi.

“Priekš manis konkursam gatavošanās laiks bija ļoti patīkams notikums un tāds tas bija arī maniem kolēģiem. Katrs atbalstīja, kā nu varēja! Šis piedzīvojums viennozīmīgi paliks atmiņā uz ilgiem laikiem,” saka Dana.

Liels pārsteigums esot bijis iekļūšana fināla TOP8. Visa nedēļa pagājusi vienos darbos, gatavošanās un domās par finālu.

Kā atklāj pati Dana, viņa lepojas un priecājas, ka var būt daļa no tik liela un starptautiska uzņēmuma, kāds ir SIA ”Scania Latvia”, kuru viņa godam pārstāvēja.

Viennozīmīgi varu teikt, mani kolēģi ir ” mans zelts ”- atsaucīgi, izpalīdzīgi, un ļoti pretim nākoši.Ir jauki dzirdēt, gan ko kolēģiem, gan no klientiem, ka pie mums ”Scania Latvia” vienmēr ir patīkami ienākt, jo cenšos visus sagaidīt un pavadīt ar smaidu! Arī sevi konkursā pieteicu ar vārdiem – “smaids, nemaksā neko, bet dara tik daudz, ilgst vien pāris sekundes, bet atmiņas par to var saglabāties visu mūžu”,” stāsta Dana.

Tāpat viņa norāda, ka konkursa finālistiem darba pienākumi vairāk vai mazāk ikdienā ir līdzīgi.

“Biroja administratori, mēs visi esam kā ”ceļvedis” klientiem, kolēģiem vai vienkārši iemaldījušos cilvēkiem, kam ir nepieciešama informācija, vai kāda palīdzība. Mēs, administratori, esam pirmie, pie kā vēršas, ja ir kādi jautājumi, vai ir vajadzīgs atbalsta plecs, kāds padoms. Runājot par finālistiem – mūsu degsme, dzīvesprieks, vērtības, attieksme pret kolēģiem, klientiem, tā katram mums ir atšķirīga! Un tas katru administratoru padara tik īpašu, labu sava darba darītāju,” bilst Dana.

Konkursa finālā izdzirdot, ka ieguvusi titulu “Labā roka biznesā 2019”, Danai uz sekundi pat licies, ka ir pacēlusies virs zemes: “Emocijas manī ”sita augstu vilni”. Es biju neizsakāmi priecīga. Jo viss, ko es darīju šajā konkursā, es visam piegāju ar lielu atbildības sajūtu. Un tas bija noticis – UZVARA!”

Pēc konkursa daudzi viņai jautājot, kas tagad būs mainījies, ka viņa ir ieguvusi titulu “Labā roka biznesā 2019”.

“Es ar prieku, smaidu un degsmi atbildu, ka nu klāt man nāk tituls – “Labā roka biznesā 2019″

Šī uzvara man ir kā stimuls un apliecinājums tam, ka esmu uz pareizā ceļa. Ka mans darbs, ko daru, kas ļoti patīk, no ka gūstu gandarījumu, ir novērtēts ne tikai kolēģu un klientu vidū, bet arī ārpus darba. Tas ir ”Zelta vērtē”. Paldies visiem, kas mani novērtēja, motivēja, atbalstīja un iedrošināja,” saka Dana.

Konkurss, kurā tiek cildināti un izcelti jomas pārstāvji – jau astoto gadu!

Officeday Latvia šādu konkursu organizē jau astoto gadu pēc kārtas. Tajā tiek cildināti administratori, asistenti, biroja vadītāji, jo ne vienmēr šie cilvēki tiek ievēroti, bet lielākoties tieši viņi ir mūsu labās rokas, kuri palīdz ikvienam, laipni sagaida un uzņem viesus, ar lielāko prieku palīdz kolēģiem atrast risinājumus dažādās situācijās.

Administratīvie pienākumi uzliek diezgan lielu atbildību ikvienam, jo bieži vien šie cilvēki ir tieši pirmie, kurus klienti vai partneri satiek uzņēmumā. Tādēļ ar šī konkursa palīdzību Officeday Latvia parāda novērtējumu katram darbam.

0 Komentāru