Šodien Rīgā atver otro “Subway” bistro

Komentāri
Šodien Rīgā atver otro “Subway” bistro
Foto: LETA

Piektdien, 11. jūlijā, tiek atvērts otrs ātrās ēdināšanas uzkodu zīmola “Subway” franšīzes bistro, kas atrodas Merķeļa ielā 6, Rīgā. Tajā investēti ap 100 000 eiro, norāda uzņēmuma “SUB Latvia” dibinātāji un īpašnieki Timofejs Kočkins un Valters Ģērmanis.

Visus ieguldītos līdzekļus plānots atpelnīt trīs gadu laikā. Lielākā daļa jeb 80% ir piesaistīti līdzekļi no privāta investora, pārējais ir uzņēmēju personīgais ieguldījums. Taču informācija par investoru ir komercnoslēpums.

Uzņēmēji Kočkins un Ģērmanis atzīmē, ka līdz nākamā bistro izveidei viņiem noteikti būs jāvēro un jāanalizē pirmā bistro dati un rezultāti. Taču viņi noteikti neizslēdz iespēju izveidot un atvērt vēl kādu “Subway” bistro Rīgā vai Latvijā.

“Ne vienu vien. Jo mūsu vīzija par “Subway” ir tāda, ka mēs to redzam kā ātrās ēdināšanas veselīgāko ēdienu zīmolu, ko ir iespējams attīstīt un paplašināt. Tāpat redzam to kā zīmolu, ar ko Latvijas ēdināšanas tirgū ir iespējams konkurēt, dažādojot piedāvājumu klientiem,” uzsver Ģērmanis.

“SUB Latvia” īpašnieki norāda, ka saskaņā ar uzņēmuma darbības plānu pirmā gada laikā plānots apgrozīt pusmiljonu eiro. Tāpat plānots strādāt ar peļņu vismaz ap 10 000 eiro.

Pirmā ātrās ēdināšanas ķēdes “Subway” ēstuve Rīgā oficiāli tika atklāta 27.jūnijā. “Subway” saviem klientiem piedāvā tikai veselīgas un svaigas sviestmaizes, iztiekot bez frī kartupeļiem.

Pirmā “Subway” ēstuve Latvijā darbu sākusi Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, telpu platība ir 111 kvadrātmetri, no kā gandrīz trešdaļu aizņem virtuve, savukārt pārējā platība ir paredzēta apmeklētājiem. Šīs ēstuves izveidē investēti ap 100 000 eiro.

Tikmēr trešo “Subway” ēstuvi plānots atvērt šī gada augusta sākumā Grēcinieku ielā.

“Subway” Latvijā darbojās īsu laiku arī pagājušā gadsimta 90.gados.

Pēdējo divu gadu laikā “Subway” Eiropā atvēris aptuveni 500 jaunu restorānu gadā, savukārt nākamgad uzņēmums Eiropā plāno atvērt no 800 līdz 1000 jaunu tirdzniecības vietu.

Patlaban “Subway” tīklā Eiropā ir 4018 jauni veikali. Savukārt kopējais 1965.gadā dibinātā uzņēmuma restorānu skaits sasniedzis gandrīz 40 000. “Subway” apgrozījums Eiropā 2012.gadā palielinājās par 18% – līdz 1,57 miljardiem ASV dolāru (1,57 miljardiem eiro).

Kā liecina “Firmas.lv”, Merķeļa ielas “Subway” franšīzes uzņēmums SIA “SUB Latvia” dibināts 2013.gada 3.oktobrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. “SUB Latvia” īpašnieki ir Kočkins – 50% un Ģērmanis – 50%.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl