Komentāri

Gudrona dīķu skandāls nonācis līdz tiesai, jo uzņēmums Skonto Būve iesniedzis prasību pret Valsts vides dienestu (VVD) par 1,85 miljonu eiro piedziņu.

Skonto Būve šo summu vēlas piedzīt par Inčukalna gudrona dīķu izmelšanas darbiem, kas veikti martā. VVD gan naudu nevēlas maksāt, jo dienests pieņēmis lēmumu vēlreiz rūpīgi pārbaudīt savulaik Skonto būvei izsniegto projekta finanšu garantiju dokumentāciju. Tas pamatīgi saniknojis privātuzņēmēju – Skonto Būves priekšnieks Guntis Rāvis akcentē, ka pasūtītājs viņus apzināti maldinājis par patieso gudrona apjomu, kas atrodas dīķī, un tagad cenšas vilcināt naudas atmaksu.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl