Skaties tiešraidē! Konference Biznesa stratēģija 2016!

0 Komentāru
Skaties tiešraidē! Konference Biznesa stratēģija 2016!
401(K) 2012 / Flickr

Trešdien, 25.novembrī, pirmo reizi Latvijā norisinās konference Biznesa stratēģija 2016, kurā analizē globālo politisko un ekonomisko procesu ietekmi uz biznesu, kā arī tiek meklēti Latvijas uzņēmējiem piemērotākie stratēģiskie risinājumi, stāsta pasākuma organizatora BIG event vadītāja Solvita Kabakova. Skaties konferenci tiešraidē šeit!

“Uzņēmējiem, kas nākamgad ārējos tirgos meklēs pievilcīgas biznesa iespējas, jāatceras, ka salīdzinoši zemā ekonomikas izaugsme būtiski palielina konkurenci un ietekmē gala produktu cenas. Tāpēc ir būtiski izvērtēt, kādas investīcijas varētu nodrošināt augstāku rentabilitāti,” atzīst Pohjola Bank plc filiāles Latvijā vadītājs Elmārs Prikšāns.

“Šajā diskusijā spriedīsim par tehnoloģijām, eksportu, migrāciju un demogrāfiju, proti, procesiem, kuru pārzināšana ļauj uzņēmējiem labāk sagatavoties nākotnes izaicinājumiem. Domāju, ka biznesam ir svarīgi izmantot jebkuru iespēju iegūt papildu vērtīgu informāciju, tieši tādēļ arī iniciējām šo diskusiju,” skaidro nacionālās informācijas aģentūras LETA izpilddirektore Una Klapkalne.

Skaties video tiešraidi!

Konferencē plaši tiks apskatīts globālo sociālo, politisko un ekonomisko procesu iespaids uz biznesa vidi. Par to runās PwC pārstāvis Stefans Oldfīlds (Stephan Oldfield), (Lielbritānija), finanšu grupas OP-Pohjola vecākais ekonomists Tīmo Hirvonens (Timo Hirvonen), (Somija), Oxford Group valdes priekšsēdētājs un Oxford Leadership partneris Kims Mollers (Kim Møller), (Dānija) un tehnoloģiju evaņģēlists Fābians Kīnle (Fabian Kienle), (Vācija).

Par pasaules makroekonomisko svārstību ietekmi uz Baltijas reģionu diskutēs Pohjola bank Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, kā arī Ārvalstu investoru padomes valdes priekšsēdētāja Zlata Elksniņa – Zaščirinska un investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju aģentūras Prudentia partneris Ģirts Rungainis.

Stokholmas Ekonomikas augstskolas Rīgā pārstāvis Mortens Hansens runās par Latvijas uzņēmumu attīstības kritiskajiem aspektiem, proti, demogrāfiju, izglītību un migrāciju. Savukārt SIA Latvijas Mobilais Telefons prezidents Juris Binde, SIA Spilva finanšu direktore Jolanta Garda, LNK Industries valdes loceklis Jevgenijs Locovs un UPB padomes priekšsēdētājs Uldis Pīlēns apspriedīs Latvijas lielo uzņēmumu noskaņojumu un plānotos attīstības virzienus.

0 Komentāru