Skaistumkopšanas asociācija: Ļaujiet strādāt vai palieliniet pabalstu!

Gribam strādāt, nevis saņemt pabalstu, bet, ja neļauj strādāt, gribam lielāku pabalstu – tā varētu raksturot skaistumkopšanas nozares prasības valdībai. Nozarē strādājošie uzskata, ka nav pamatojuma turpināt viņiem liegt pakalpojumu sniegšanu, ja jau vienalga būtiski nav mazinājusies Covid-19 izplatība.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Tad jau veriet visu vaļā, visi centīsies sniegt pakalpojumus droši! Ar ko tad skaistumkopšanas sfēra atšķirās no pārējiem?
 • vai tiešām???

  vai tiešām???

  nagus nevar mājās apvīlēt??? vai tiešām tik smagos apstākļos kā kovids nagi stāv pāri visam??? tiešām??? sapin bizi un ej!!! lohiem lohu problēmas. nopērc matukrāsu internetā un mājās pati nokrāso!!! ibiomāt!!! aizej uz kovid reanimāciju un pastrādā, tad klaigāt par nagiem vairs negribēsiet!!!!! mordas bļjec!!!
  • Dana

   Dana

   Stulbs daunis tikai spējīgs šito samurgot! Pamēģini mājās akrila nagus apvīlēt! Pamēģini mājās matus nokrāsot! Noteikti pats staigā ar 12m gariem nagiem un matiem. Pat tuvumā salonam neesi bijis, ja var šitā cirst!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!