Komentāri

Šis ir labākais laiks nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklēšanai,  intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja uzņēmuma vadītājs Martins Gauss.

2016. gads ir noslēgts ar labākiem rezultātiem nekā tika iepriekš plānots, pauda Gauss. 2016. gadā tika palielināts “airBaltic’ pamatkapitāls, un tagad aviokompānijas finansiālā situācija ir “ļoti stabila”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir labākais laiks, lai meklētu stratēģisko investoru, jo esam pabeiguši kompānijas restrukturizāciju un finansiālā situācija ir ļoti stabila,” teica Gauss.

Gauss nekomentēja potenciālos investorus, taču atzina, ka interese par “airBaltic” tiekot izrādīta. Labākais partneris “airBaltic” būtu kāda liela aviokompānija.

Jau iepriekš ziņojām, – šogad novembrī varētu būt zināmi “airBaltic” potenciālie stratēģiskie investori. “airBaltic” stratēģiskā investora meklējumiem piesaistījusi starptautisku finanšu konsultantu ”Lazard Freres”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl