Komentāri

Šis ir labākais laiks nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklēšanai,  intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja uzņēmuma vadītājs Martins Gauss.

2016. gads ir noslēgts ar labākiem rezultātiem nekā tika iepriekš plānots, pauda Gauss. 2016. gadā tika palielināts “airBaltic’ pamatkapitāls, un tagad aviokompānijas finansiālā situācija ir “ļoti stabila”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir labākais laiks, lai meklētu stratēģisko investoru, jo esam pabeiguši kompānijas restrukturizāciju un finansiālā situācija ir ļoti stabila,” teica Gauss.

Gauss nekomentēja potenciālos investorus, taču atzina, ka interese par “airBaltic” tiekot izrādīta. Labākais partneris “airBaltic” būtu kāda liela aviokompānija.

Jau iepriekš ziņojām, – šogad novembrī varētu būt zināmi “airBaltic” potenciālie stratēģiskie investori. “airBaltic” stratēģiskā investora meklējumiem piesaistījusi starptautisku finanšu konsultantu ”Lazard Freres”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl