Komentāri

Šis ir labākais laiks nacionālās aviokompānijas “airBaltic” stratēģiskā investora meklēšanai,  intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja uzņēmuma vadītājs Martins Gauss.

2016. gads ir noslēgts ar labākiem rezultātiem nekā tika iepriekš plānots, pauda Gauss. 2016. gadā tika palielināts “airBaltic’ pamatkapitāls, un tagad aviokompānijas finansiālā situācija ir “ļoti stabila”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis ir labākais laiks, lai meklētu stratēģisko investoru, jo esam pabeiguši kompānijas restrukturizāciju un finansiālā situācija ir ļoti stabila,” teica Gauss.

Gauss nekomentēja potenciālos investorus, taču atzina, ka interese par “airBaltic” tiekot izrādīta. Labākais partneris “airBaltic” būtu kāda liela aviokompānija.

Jau iepriekš ziņojām, – šogad novembrī varētu būt zināmi “airBaltic” potenciālie stratēģiskie investori. “airBaltic” stratēģiskā investora meklējumiem piesaistījusi starptautisku finanšu konsultantu ”Lazard Freres”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl