Sesks: Jaunie Liepājas metalurga īpašnieki ir radījuši haosu

Komentāri

Liepājas metalurga darbinieki nav apmierināti ar uzņēmuma jaunajiem īpašniekiem no Ukrainas. Viņi darbojas haotiski, un koncerna īpašniekiem joprojām nav skaidras biznesa stratēģijas, tā intervijā LNT 900 Sekundēm norādījis Liepājas mērs Uldis Sesks.

Kā skaidro Kurzemes pilsētas mērs, tad Liepājas metalurga darbībā šobrīd ir vairāk neskaidrību kā skaidrību. Uzņēmuma darbiniekus nepatīkami pārsteidzis fakts, ka pēc elektrokrāsns iedarbināšanas tā izslēgta jau pēc deviņām dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā ir vislielākā nekaunība no jauno īpašnieku puses. [..] Tas ir gājiens, kā nevajadzētu darīt liela uzņēmuma vadībai. Ja uzsāc ražošanu, tad pirms tam ir jāizstrādā biznesa plāns,” saka Sesks.

Uzņēmuma darbinieki nav kautrējušies atzīt, – iepriekšējie īpašnieki, viņuprāt, ir rīkojušies daudz atbildīgāk.

Kā norāda Liepājas mērs, tad metalurgs ir spējīgs ražot, taču ir vajadzīgi tirgi, kas ir liela problēma. Šobrīd vienīgais eksporta tirgus, kur ir noiets, ir Alžīra. Turklāt uzņēmums nav neko investējis tā attīstībā.

Liepājas metalurga jaunie īpašnieki ir arī atbrīvojuši vairākus darbiniekus, bet Liepājas pilsētas vadības rīcībā joprojām nav precīzas informācijas, tāpēc, ka nav informēta Nodarbinātības valsts aģentūra.

“Haotiskās rīcības ir tādas, kas man neļauj pastāstīt, ko viņi darīs. Situācija varētu atrisināties divu trīs nedēļu laikā, kad valdībai būs iesniegts biznesa plāns,” teic Sesks.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl