”Sapņu fabrika” atzīta par maksātnespējīgu

Komentāri
”Sapņu fabrika” atzīta par maksātnespējīgu
Foto: LETA

Apstiprināts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pieteikums par maksātnespējas procesa pasludināšanu SIA ”Sapņu fabrika”, līdz ar to uzņēmums atzīts par maksātnespējīgu.

Pieteikumu apstiprinājusi Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnese Skaidrīte Hrebtova un par maksātnespējas administratoru iecelts Uldis Bērziņš.

Tikmēr ”Sapņu fabrikas” vadība norādījusi uz neprecizitātēm lēmumā. ”Esam konstatējuši šajā lietā [..] būtiskas neprecizitātes. Piemēram, ir zināms, ka VID ir sūtījis divus maksātnespējas brīdinājumus, par ko nebija informējis tiesu, līdz ar to par tālāko rīcību lemsim pēc rūpīgas iepazīšanās ar pieejamiem dokumentiem,” pauda”Sapņu fabrikas” valdes loceklis Dainis Vītols.

Rīgas apgabaltiesa pērn novembrī pilnībā noraidīja “Sapņu fabrikas” prasību pret FM un VAS “Valsts nekustamie īpašumi” par nomas līgumu, ar kuru uzņēmumam iznomāts zemesgabals Rīgā, Lāčplēša ielā.

D. Vītols iepriekš sacīja, ka starp “Sapņu fabriku” un FM notika mierizlīguma sarunas un Rīgas būvvaldei toreiz bija iesniegts priekšlikums zemes strīda risinājumam. “Tiesas sēdē gan mēs, gan FM pārstāvis lūdza tiesu atlikt, kamēr nebūs saņemta atbilde par zemesgabala sadalīšanas iespējām mierizlīguma gaitā, taču trešā iesaistītā puse – zemesgabala nomnieks SIA “Ade” – kategoriski atteicās pieņemt jebkādus mierizlīgumus, tāpēc tiesa nolēma skatīt lietu pēc būtības,” sacīja Vītols.

Viņš piebilda, ka “Ades” īpašniece Agita Grasmane ir iesniegusi pieteikumu šī zemesgabala privatizācijai par sertifikātiem, tāpēc D. Vītols.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl