Sākas balsošana par Labās gribas uzņēmēju iesniegtajām idejām!

0 Komentāru
Sākas balsošana par Labās gribas uzņēmēju iesniegtajām idejām!
Publicitātes foto

Sākot ar šodienu, MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+, kā arī bezpeļņas organizācija Reach for Change atklāj sociālajam projektam Labās gribas uzņēmējs iesniegto septiņu ideju pusfinālistus. Ar iesniegtajām idejām ikviens tiek aicināts iepazīties un par tām nobalsot konkursa mājaslapā līdz 20. novembrim.

Sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs eksperti ir izvērtējuši visas saņemtās idejas un ir atlasījuši septiņu labāko projektu ideju autorus: Anda Radziņa, Vita Kalniņa, Dana Narvaiša, Liene Šomase, Lāsma Sanda Belova, Iveta Ziemele, kā arī Diāna Lapkisa un Anna Lokomete, kuri tic, ka var uzlabot Latvijas bērnu dzīves apstākļus.

No 10. līdz 20. novembrim ikviens var ietekmēt turpmāko konkursa gaitu un noteikt konkursa finālistus, kuriem būs iespēja prezentēt savu ideju žūrijai. Vairāk par idejām un to pārstāvjiem, kurus virzīt tālāk uz finālu, kā arī nobalsot var mājaslapā www.labasgribasuznemejs.lv.

Konkursanti un žūrija:

“Izvēlēties konkursa pusfinālistus nebija viegli, jo tika saņemti vairāki desmiti pieteikumu, kuros aprakstītas lieliskas idejas par to, kā uzlabot bērnu dzīves kvalitāti Latvijā. Sākoties mācībām ar pieteikuma iesniedzējiem, pārliecinājāmies, ka tiek ļoti rūpīgi sekots līdzi sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā, kas pēdējā gada laikā ir krietni attīstījusies. Varam ļoti lepoties, ka Latvijā ir cilvēki, kuri ir apņēmības pilni, gatavi ieguldīt sevi darbā ar visu sirdi, lai mazinātu gados jaunu bērnu problēmas!” vēlot veiksmi visiem pusfinālistiem, teic Reach for Change programmas vadītāja Latvijā, Jevgenija Kondurova.

Saskaņā ar nolikumu septiņu ideju finālisti, kuri būs saņēmuši lielāko balsu skaitu, kvalificēsies konkursa pēdējam posmam, kurā finālisti tiksies ar žūriju, kuras sastāvā būs MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena, Reach for Change vadītājs Džeikobs Stedmens (Jacob Stedman), sociālā uzņēmēja un HOPP vadītāja Madara Makare.

Šā gada Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs tiks noskaidrots šā gada 1. decembrī, kurš iegūs vietu Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā: finansējumu 15 000 eiro gadā ar iespēju piedalīties inkubatorā trīs gadus (kopā 45 000 eiro). Gan uzvarētājs, gan visi finālisti iegūs mentoru palīdzību un mācības.

0 Komentāru