Saistībā ar “Covid-19” izplatību “Lido” uz laiku aptur visu restorānu un veikalu darbību

3 komentāri
Saistībā ar “Covid-19” izplatību “Lido” uz laiku aptur visu restorānu un veikalu darbību
IEVA LEINIŠA, LETA

Ēdināšanas un pārtikas pārstrādes uzņēmuma “Lido” valde nolēmusi uz laiku apturēt visu restorānu un veikalu darbību.

Kā portālu Skaties.lv informēja uzņēmuma pārstāve Nadīna Erdmane, šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā esošo situāciju valstī un pieaugošo “Covid-19” saslimšanu skaitu un rūpējoties par savu darbinieku un valsts iedzīvotāju veselību un drošību.

“Mēs ik dienas apkalpojam vidēji 20 līdz 30 tūkstošus klientu. Diemžēl esošajā situācijā, arī ievērojot visus drošības pasākumus un stingras higiēnas normas, nevaram būt 100% droši, ka mūsu darbinieki ir pasargāti no saslimšanas. Tāpēc esam pieņēmuši smagu, bet ļoti atbildīgu lēmumu uz laiku slēgt visus “Lido” restorānus, nedomājot par finansiālajām sekām, bet gan par atbildību pret valsti,” skaidro “Lido” dibinātājs un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

Uzņēmuma darbiniekiem tiks bez maksas izdalīta visa “Lido” restorānos un veikalos saražotā pārtika, lai būtu nepieciešams pēc iespējas mazāks kontakts ar apkārtējiem un viņi varētu uzturēties mājās saskaņā ar valdības lēmumu. “Lido” aicina ikvienu būt atbildīgam un nedoties ārpus mājas bez akūtas nepieciešamības.

“Mēs sekosim līdzi situācijas attīstībai un ziņosim par tirdzniecības vietu atvēršanu apmeklētājiem, kad tas būs droši un saskaņā ar atbildīgo institūciju ieteikumiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz jūsu sapratni. Klientu un darbinieku drošība un veselība ir mūsu prioritāte,” uzsver Ķirsons.

Kā iepriekš vēstīts, jaunā koronavīrusa izraisītās slimības ”Covid-19” apstiprināto gadījumu skaits Latvijā sasniedzis 71.

Pēdējā diennaktī kopumā izmeklēti 604 pacienti ar aizdomām par saslimšanu ar “Covid-19”, no tiem infekcija apstiprināta 11 pacientiem. Līdz šim Latvijā kopā izmeklēti 2144 pacienti, no kuriem kopumā apstiprināts 71 “Covid-19” gadījums.

No 13. marta līdz 14. aprīlim Latvijā saistībā ar “Covid-19” vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.