Ryanair Rīgas lidostā sagaida 8 miljono pasažieri

Komentāri
Ryanair Rīgas lidostā sagaida 8 miljono pasažieri
Foto: LETA

Lai arī lidostas Rīga vadība kopā ar Ryanair pārstāvi šodien svinīgi sagaidīja lidsabiedrības astotā miljona pasažieri un Rynair jau sācis tirgot biļetes uz vasaras sezonas reisiem, līgums par turpmāko abu pušu sadarbību pēc 29.marta joprojām nav parakstīts un nav zināms, kad tas notiks.

Lai arī skaidrības par Ryanair nākotni lidostā Rīga nav, lidsabiedrība jau plāno palielināt pārvadāto pasažieru skaitu līdz 885 tūkst. klientu jeb 15%. Tāpat plānots uzturēt lidostā un reģionā 885 darbavietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ryanair lidojumu saraksts 2015. gada vasarai jau ir pieejams mājaslapā, kur klienti var izvēlēties kādu no 13 interesantiem maršrutiem un kopumā 55 reisus nedēļā.

Kā skaidro lidsabiedrībā, kopš Ryanair 2004. gadā devās savā pirmajā reisā no Rīgas uz Frankfurtes Hānas lidostu, lidsabiedrība ir paplašinājusi savu darbību un turpina piedāvāt saviem klientiem Latvijā aviobiļetes par viszemākajām cenām.

Ranair pārdošanas un mārketinga vadītāja Ziemeļvalstīs Neringa Orstroma norāda, ka šodien, sagaidot astotā miljona pasažieri, Ryanair “atzīmē lielu notikumu, un mēs ceram turpināt sadarbību ar lidostu Rīga, piedāvājot saviem klientiem Latvijā viszemākās cenas un vislabāko apkalpošanu”. Sarunas ar lidostu Rīga Ryanair pārstāve iepriekš nekomentēja.

Lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs norādīja, ka lidosta ir ieinteresēta turpmākā sadarbībā ar Ryanair, tomēr vēl nav saņēmusi atbildi uz priekšlikumiem par virszemes pakalpojumu sniegšanu. Tāpat Liepiņš norādīja, ka desmit gadu līguma termiņš beidzas marta beigās, un var secināt, ka Ryanair spējis noturēt otro vietu lidostā pēc apkalpoto pasažieru skaita. Vienlaikus viņš atkārtoti norādīja, ka šis līgums, kurš slēgts 2004. gadā, lidostai finansiāli nav bijis izdevīgs.

Gan Liepiņš, gan Orstroma šodien kā astotā miljona pasažieri sagaidīja Innu Kudrjasovu no Daugavpils, kas ieradās Rīgā no Londonas Stanstedas lidostas. Kudrjasova saņēma Ryanair lidojumu kuponu un dāvanu no lidostas Rīga.

Lai nosvinētu astoņmiljonā pasažiera sagaidīšanu, Ryanair izsludinājusi aviobiļešu izpārdošanu no 19,99 eiro lidojumiem janvārī, februārī un martā. Biļetes ir pieejamas konkrētos maršrutos no Rīgas uz Ķelni, Diseldorfu un Frankfurti, bet tās būs pārdošanā tikai līdz pirmdienas, 26. janvāra, pusnaktij.

Kā ziņots, Ryanair pērn 31. oktobrī svinēja savu 10.darbības gadadienu Baltijas valstīs un svinības notika lidostā Rīga, kur Ryanair 2004. gada oktobrī sāka lidojumus Baltijā, apkalpojot maršrutus uz Londonu (Stanstedu) un Frankfurti (Hānu).

2014./2015. gada ziemas sezonā Ryanair piedāvā 13 maršrutus no Rīgas uz šādiem galamērķiem: Brēmeni, Briseli (Šarleruā lidostu), Ķelni, Dublinu, Diseldorfu (Vēzes lidostu), Īstmidlendu, Frankfurti (Hānas lidostu), Glāzgovu, Līdsu (Bredfordu), Londonu (Stanstedas lidostu), Mančestru, Milānu (Bergamo lidostu) un Oslo (Riges lidostu).

Patlaban vēl nav noslēgts līgums ar lidostu par tālāko sadarbību, savukārt pašreizējais līgums ļauj Ryanair lidot uz Rīgas lidostu līdz marta beigām jeb vasaras sezonai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl