“Rimi Latvia” atklāj e-veikalu un Baltijā pirmo “Rimi Drive”

1 komentārs
“Rimi Latvia” atklāj e-veikalu un Baltijā pirmo “Rimi Drive”
PUBLICITĀTES FOTO

Otrdien, 12. novembrī, mazumtirgotājs “Rimi Latvia” atklāj e-veikala platformu un preču saņemšanas risinājumu “Rimi Drive”, portālu Skaties.lv informēja “Rimi Latvia” pārstāve Regīna Ikala.

Jaunais “Rimi” e-veikals ļauj veikt ikdienas pirkumus, neizejot no mājām. Veikalā iespējams iegādāties gan pārtiku, gan sadzīves preces, saņemot sagatavoto pirkumu grozu veikalā vai ar piegādi mājās. Kā viens no pasūtījumu saņemšanas risinājumiem tiek piedāvāta Baltijā pirmā “Rimi Drive” novietne, kurā pirkumi tiek nogādāti tieši klienta auto.

Kā norāda “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais, līdz ar veikalu formātu paplašināšanu uzņēmums pēdējo trīs gadu laikā Baltijā investējis 7,7 miljonus eiro, attīstot dažādus digitālos risinājumus.

“Svarīgākais ir piedāvāt elastīgu pieeju, lai katrs pircējs pats var izvēlēties ērtāko risinājumu atkarībā no pirkumu apjoma un veida. Šis ir lielākais “Rimi” digitalizācijas projekts, un jau testēšanas posms apliecina, ka e-veikala formātam ir liels potenciāls. Novērojam, ka pircēji izmanto e-veikalu, lai iepirktos gan šodienai, gan ilgākam laikam,” stāsta Turlais.

Šobrīd e-veikalā veiktie pasūtījumi piegādei uz mājām tiek komplektēti “Rimi” veikalā tirdzniecības centrā “Spice” un, laikus rezervējot piegādes laiku, tos iespējams saņemt jau pasūtījuma dienā. Pirkumus var saņemt arī “Pērc un saņem” punktos pie “Rimi Ozols” un “Rimi Spice” informācijas centriem, kur, ievadot speciālā terminālī pasūtījuma PIN kodu, “Rimi” darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu.

Savukārt pie veikala “Rimi Ozols” izveidota īpaša novietne jeb “Rimi Drive”, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā pēc automatizētas auto numura zīmes atpazīšanas vai PIN koda ievadīšanas. “Rimi” e-veikala piegādes pieejamas Rīgas teritorijā un Mārupē, bet piegādes darbības teritorija tiks pakāpeniski paplašināta.