“Rimi” arī turpmāk pieejami ikvienam; no trešdienas vairākos no tiem pagarinās darba laiku

0 Komentāru
“Rimi” arī turpmāk pieejami ikvienam; no trešdienas vairākos no tiem pagarinās darba laiku

No otrdienas, 12.oktobra, visi “Rimi” veikali strādā “sarkanajā režīmā”, nodrošinot iepirkšanās iespējas gan pret Covid-19 vakcinētiem, gan nevakcinētiem pircējiem neatkarīgi no veikala formāta vai atrašanās vietas, informēja uzņēmumā.

Savukārt no trešdienas, 13. oktobra, astoņos “Rimi” veikalos drošības uzlabošanai iecerēts pagarināt darba laiku, lai novērstu pircēju drūzmēšanos.

  • “Rimi Hyper Stirnu” (Stirnu ielā 26, Rīgā) būs atvērts no plkst. 7.30 līdz plkst. 23.00.
  • “Rimi Hyper Deglava” (A. Deglava ielā 110, Rīgā) un “Rimi Hyper Gramzdas” (Imantas 15. līnijā 7, Rīgā) strādās no plkst. 7.30 līdz plkst. 22.00.
  • “Rimi Super TC Poruks” (J. Poruka ielā 5, Ventspilī) un tirdzniecības centrā “Daugavpils” (18. novembra ielā 136, Daugavpilī) strādās no plkst. 8.00 līdz plkst. 23.00.
  • “Rimi Mini” veikaliem – “Rimi Mini Smilšu” (Smilšu ielā 92b, Daugavpilī), “Rimi Mini Dzelzavas” (Dzelzavas ielā 86, Rīgā) un “Rimi Mini Tionis” (Salnas ielā 1a, Rīgā) pagarināts darba laiks no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00.
Juris Šleiers, “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs

“Pārtika un citas pirmās nepieciešamības preces ir tās preču kategorijas, kurām bez ierobežojumiem jābūt pieejamām ikvienam iedzīvotājam. Visi “Rimi” veikali darbojas “sarkanajā režīmā”, izņemot tirdzniecības centrā “Sāga”, kur veikals sarkanajā režīmā būs pieejams no rītdienas, un tirdzniecības centrā “Galleria Riga”, kur arī tiek risināta iespēja pēc iespējas drīzāk atvērt veikalu sarkanajā režīmā.””

Vienlaikus kompānijā aicina ikvienu iedzīvotāju rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta. “Rimi” e-veikala piegādes areālā ikviens ir aicināts izmēģināt iepirkšanos e-veikalā, bet tur, kur tas nav pieejams, lūgt radinieku vai draugu palīdzību.

“Rimi” aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus aizdomās par saslimšanu vai pēc kontakta ar Covid-19 slimnieku. Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos “Rimi” veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet.

Tāpat pircēji aicināti ievērot divu metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, pircēji aicināti doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat ikviens aicināts uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Lasi vēl: Arī turpmāk “Maxima” veikalus varēs apmeklēt ikviens iedzīvotājs

0 Komentāru