Rīgas lidostu atzīst par Eiropā konkurētspējīgāko cenu ziņā

Komentāri
Rīgas lidostu atzīst par Eiropā konkurētspējīgāko cenu ziņā
Foto avots: Starptautiskā lidosta "Rīga"

Starptautiskā lidosta ”Rīga” atzīta par Eiropā konkurētspējīgāko lidostu, rēķinot izmaksas un tarifu struktūru uz vienu pasažieri.

Pētījumu veica Gaisa satiksmes pētniecības biedrība (Air Transport Research Society (ATRS)), salīdzinot 200 pasaules lidostu finanšu datus. Pētījumā tika salīdzinātas 69 Eiropas, 78 Ziemeļamerikas un 53 Āzijas lidostas. Lai noteiktu pasaules efektīvākās un konkurētspējīgākās lidostas, tika veikta pētījumā iekļauto lidostu finanšu un cenu politikas salīdzinošā analīze.

Līdz ar lidostu ”Rīga” godalgas nominācijās par lidostu efektivitāti ir ieguvušas Kopenhāgenas (Dānija), Atēnu (Grieķija) un Keflavikas (Islande) starptautiskās lidostas. Zemāko tarifu nominācijā ARTS pētījumā par uzvarētāju pasludināta Luksemburgas lidosta.

Lidosta ”Rīga” apbalvojumu saņēmusi pirmoreiz. ATRS šādu pētījumu veic ik gadu kopš 2002. gada.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl