“Rīgas kartes” peļņa augusi trīs reizes

Komentāri
“Rīgas kartes” peļņa augusi trīs reizes
Foto: LETA

Pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, Rīgas pašvaldības kompānijas ”Rīgas karte” peļņa pēc nodokļu nomaksas ir augusi vairāk nekā trīs reizes, sasniedzot 2,14 miljonus eiro, liecina uzņēmuma iesniegtais gada pārskats.

Savukārt uzņēmuma apgrozījums ir audzis par 17,05% līdz 15,18 miljoniem eiro.

2013. gadā SIA “Rīgas karte” turpinājusi attīstīt bezkontakta viedkartes kā daudzfunkcionālas viedkartes ārpus sabiedriskā transporta nozares robežām, uzsvērts uzņēmuma vadības ziņojumā. Piemēram, e-talona viedkartes kā identifikācijas kartes pusdienu saņemšanai skolu ēdnīcās izmantojuši skolēni Alūksnes, Dobeles, Saldus, Ādažu skolās.

Šogad SIA “Rīgas karte” turpinās nodrošināt norēķinu sistēmas darbību Rīgas sabiedriskajā transportā, Rīgas maksas autostāvvietu darbību un elektroniskās norēķinu sistēmas darbību pasažieru vilcienos Latvijā, norādījusi uzņēmuma vadība.

SIA “Rīgas karte” reģistrēta 2007. gadā. Uzņēmuma kapitāldaļas pieder RPSIA “Rīgas satiksme” (51%) un Francijas uzņēmumam “Affiliated Computer Services Solutions France S.A.S.” (49%). Uzņēmuma pamatdarbība ir Rīgas sabiedriskā transporta elektronisko norēķinu sistēmas apkalpošana.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl