Komentāri
Rīga trešā ražīgākā konteinerkravu pārkrāvēja Baltijas jūras austrumos
Foto: LETA

Gada pirmajos septiņos mēnešos no Baltijas jūras austrumu krasta ostām visvairāk konteinerkravu pārkrauts Sanktpēterburgā, otrajā vietā – Klaipēda, bet trešajā – Rīga, liecina ostu statistika.

Sanktpēterburga ir izteikta līdere, un tur pārkrauts 1,4 miljoni konteineru vienību (TEU), Klaipēdā – 253 496 TEU, bet Rīgā – 218 135 TEU. Seko Kaļiņingrada ar 212 130 TEU un Tallina ar 154 527 TEU.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielākais pieaugums fiksēts Kaļiņingradā – kāpums par 15,4%, otrajā vietā ir Klaipēda – pieaugums par 10,5%, bet trešajā vietā Tallina – ar pieaugumu 3,1%. Rīgā konteinerkravu segmentā pieaugums tikai par 0,8%.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl