Rīgā plānots atvērt vēl divus ātrās ēdināšanas restorānus “Burger King”

1 komentārs
Rīgā plānots atvērt vēl divus ātrās ēdināšanas restorānus “Burger King”
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Igaunijas prāmju operators “Tallink Grupp” plāno Rīgā atvērt vēl divus ātrās ēdināšanas restorānus “Burger King”, informēja “Tallink Grupp” pārstāvji.

Kompānijā informēja, ka papildus ātrās ēdināšanas restorānam “Burger King”, kuru šā gada beigās plānots atvērt iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, līdz šā gada beigām ātrās ēdināšanas restorānu plānots atvērt arī Vienības gatvē 113, bet 2021.gada pirmajā pusē – arī Audēju ielā 14.

“Šobrīd notiek aktīvs darbs pie restorānu iekārtošanas un aprīkošanas, kā arī procedūru izstrādes un personāla atlases veiksmīgai restorānu darbības sākšanai “Akropolē” un Vienības gatvē, vienlaikus ievērojot visus pašreizējos drošības noteikumus un pasākumus,” pauda “Tallink Grupp” krasta mazumtirdzniecības biznesa attīstības vadītāja Katre Kevaska.

Viņa arī atzīmēja, ka ātrās ēdināšanas restorāns Vienības gatvē būs pirmais “Burger King” restorāns Baltijā, kurā būs pieejama arī auto kase.

Līdz ar attiecīgo trīs restorānu atvēršanu Rīgā plānots radīt apmēram 100 jaunu darbavietu.

Pēc kompānijā vēstītā, nākamo piecu gadu laikā Baltijas valstīs plānots kopumā atvērt vairāk nekā 40 “Burger King” restorānu. Paredzēts, ka 2020.gada beigās Baltijā darbosies astoņi restorāni: pieci restorāni Igaunijā, divi Latvijā un viens Lietuvā.

Jau ziņots, ka pērn rudenī “Tallink Grupp” ieguva franšīzes tiesības Baltijas valstīs globālajai ātrās ēdināšanas ķēdei “Burger King”.

“Tallink Grupp” akcijas kotē Tallinas fondu biržas oficiālajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir Igaunijas investīciju kompānija “Infortar”, kurai pieder 39% “Tallink Grupp” akciju.